Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jahanbakhsh vervangt geschorste Kökcü bij Feyenoord

Jahanbakhsh vervangt geschorste Kökcü bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen AZ een basisplaats bij Feyenoord. De rechtsbuiten doet mee in plaats van de geschorste aanvoerder Orkun Kökcü.

Javairô Dilrosun, vorig weekeinde in de met 2-1 gewonnen uitwedstrijd tegen sc Heerenveen nog rechtsbuiten, schuift een linie terug en speelt samen met Mats Wieffer en Quinten Timber op het middenveld. Jahanbakhsh vormt de voorhoede met spits Santiago Giménez en linksbuiten Oussama Idrissi.

Trainer Arne Slot heeft zijn basiselftal verder ongewijzigd gelaten.

AZ-trainer Pascal Jansen kiest voor dezelfde elf spelers als vorig weekeinde tegen Excelsior. Hij had ook geen reden iets aan te passen. AZ won met liefst 5-0.

Aanvoerder Jordy Clasie staat samen met de onlangs van Sparta Rotterdam overgekomen Sven Mijnans en Tijjani Reijnders op het middenveld. De jonge Wouter Goes (18) voetbalt opnieuw met Pantelis Hatzidiakos in het centrum van de verdediging.

Feyenoord begint het duel in De Kuip met een voorsprong van 2 punten op nummer 2 AZ. Eerder dit seizoen won Feyenoord de uitwedstrijd tegen AZ met 3-1.

Meer uit Voetbal

PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

31 minuten geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

51 minuten geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

1 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

12 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

12 uur geleden