Jahanbakhsh keert vermoedelijk terug in basisformatie Feyenoord
ROME (ANP) - Alireza Jahanbakhsh begint donderdagavond vermoedelijk met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen AS Roma in de kwartfinale van de Europa League. De rechtsbuiten moest afgelopen zondag tijdens het gewonnen uitduel met SC Cambuur (0-3) nog plaatsmaken voor Igor Paixão, die een goede indruk maakte.
Trainer Arne Slot wilde in de perskamer van Stadio Olimpico nog niet bevestigen dat hij met dezelfde basisformatie als vorige week in De Kuip tegen AS Roma gaat starten. Toch liet de succesvolle coach doorschemeren dat hij Jahanbakhsh nodig denkt te hebben op de rechterflank. "Je kijkt naar wat het beste voor het team is", zei hij. "Dan kijk je ook naar ervaring, standaardsituaties en hoe een aanvaller verdedigt. Daarna neem je een beslissing."
Feyenoord verdedigt donderdag een voorsprong van 1-0 in een met ruim 67.000 toeschouwers volgepakt olympisch stadion van Rome. Slot beschikt over een zo goed als fitte selectie. De geblesseerde Quinten Timber en Patrik Wålemark zijn niet inzetbaar.
Tweeluik
De winnaar van het tweeluik stuit in de halve finale op Bayer Leverkusen of het Belgische Union.
Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Szymański en Kökcü; Jahanbakhsh, Giménez en Idrissi.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
8 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
9 uur geleden