Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jahanbakhsh keert vermoedelijk terug in basisformatie Feyenoord

Jahanbakhsh keert vermoedelijk terug in basisformatie Feyenoord

ROME (ANP) - Alireza Jahanbakhsh begint donderdagavond vermoedelijk met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen AS Roma in de kwartfinale van de Europa League. De rechtsbuiten moest afgelopen zondag tijdens het gewonnen uitduel met SC Cambuur (0-3) nog plaatsmaken voor Igor Paixão, die een goede indruk maakte.

Trainer Arne Slot wilde in de perskamer van Stadio Olimpico nog niet bevestigen dat hij met dezelfde basisformatie als vorige week in De Kuip tegen AS Roma gaat starten. Toch liet de succesvolle coach doorschemeren dat hij Jahanbakhsh nodig denkt te hebben op de rechterflank. "Je kijkt naar wat het beste voor het team is", zei hij. "Dan kijk je ook naar ervaring, standaardsituaties en hoe een aanvaller verdedigt. Daarna neem je een beslissing."

Feyenoord verdedigt donderdag een voorsprong van 1-0 in een met ruim 67.000 toeschouwers volgepakt olympisch stadion van Rome. Slot beschikt over een zo goed als fitte selectie. De geblesseerde Quinten Timber en Patrik Wålemark zijn niet inzetbaar.

Tweeluik

De winnaar van het tweeluik stuit in de halve finale op Bayer Leverkusen of het Belgische Union.

Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko en Hartman; Wieffer, Szymański en Kökcü; Jahanbakhsh, Giménez en Idrissi.

Meer uit Voetbal

Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

12 minuten geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

55 minuten geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

1 uur geleden
Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

3 uur geleden
Oufkir helpt Sparta in blessuretijd langs tien man Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft de derby tegen Excelsior met klein verschil gewonnen: 0-1. Het elftal van trainer Maurice Steijn maakte het verschil diep in blessuretijd, toen invaller Ayoub Oufkir de bal bij de tweede paal in het doel kon tikken. Excelsior speelde op dat moment met een man minder, nadat linksback Arthur Zagré in de 78e minuut zijn tweede gele kaart had gekregen.

4 uur geleden
Van Persie vindt rode kaart voor Hadj Moussa onterecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.

19 uur geleden
Feyenoord blijft met kleine thuiszege op sc Heerenveen koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.

19 uur geleden