Jahanbakhsh bezorgt Brighton punt met omhaal tegen Chelsea
BRIGHTON (ANP) - Alireza Jahanbakhsh heeft Brighton & Hove Albion in de thuiswedstrijd tegen Chelsea met een schitterende omhaal een punt bezorgd: 1-1. De oud-speler van AZ maakte in de 84e minuut gelijk.
Jahanbakhsh besloot na een corner tot het maken van een omhaal en tot ieders verbazing viel de bal binnen bij de ongedekte paal van Chelsea. Voor Jahanbakhsh was het de tweede opeenvolgende competitiewedstrijd waarin hij trefzeker was. In zijn eerste twintig wedstrijden voor Brighton kwam de topscorer van de eredivisie in het seizoen 2017-2018 niet tot scoren.
Jahanbakhsh was in de 68e minuut in het veld gekomen. Davy Pröpper had een basisplaats bij Brighton.
Captain César Azpilicueta had Chelsea al na tien minuten aan de leiding gebracht. Azpilicueta, die zijn honderdste duel als aanvoerder van de Londenaren speelde, kreeg de bal toevallig voor zijn voeten en schoot van dichtbij eenvoudig raak.
Chelsea had de afgelopen dagen de uitwedstrijden tegen Arsenal (1-2) en Tottenham Hotspur (0-2) nog gewonnen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
28 minuten geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Ronald Koeman geëerd met een tegel op de Walk of Fame van de Eindhovense club. De huidige bondscoach van het Nederlands elftal onthulde de tegel zaterdag voor het thuisduel van PSV met AZ.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fred Grim noemde de nederlaag van Ajax bij FC Groningen "hard en pijnlijk". Dat zei de coach van Ajax na afloop van de 3-1 in de Euroborg tegen ESPN. "Dit komt wel aan", verzuchtte de oud-doelman na de vierde competitienederlaag van Ajax. "We kijken allemaal in de spiegel. Dat doen we allemaal. De staf ook", aldus Grim op de vraag hoe hij zijn eigen rol ziet.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft zaterdag voor de vierde keer dit seizoen een wedstrijd verloren in de Eredivisie. Het elftal van coach Fred Grim ging in de Euroborg met 3-1 ten onder tegen FC Groningen. Daarmee kwam er voor de Groningers een einde aan een reeks van zes competitienederlagen op rij.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Wout Weghorst begint als spits van Ajax in de basis bij het uitduel met FC Groningen. Coach Fred Grim geeft opnieuw de voorkeur aan de Nederlandse international boven Kasper Dolberg. De Deense aanvaller zit op de bank. Steven Berghuis krijgt voor het eerst sinds zijn liesblessure een basisplaats, ten koste van Rayane Bounida. Berghuis maakte de afgelopen weken al twee invalbeurten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.
9 uur geleden