Jahanbakhsh bezorgt Brighton punt met omhaal tegen Chelsea
BRIGHTON (ANP) - Alireza Jahanbakhsh heeft Brighton & Hove Albion in de thuiswedstrijd tegen Chelsea met een schitterende omhaal een punt bezorgd: 1-1. De oud-speler van AZ maakte in de 84e minuut gelijk.
Jahanbakhsh besloot na een corner tot het maken van een omhaal en tot ieders verbazing viel de bal binnen bij de ongedekte paal van Chelsea. Voor Jahanbakhsh was het de tweede opeenvolgende competitiewedstrijd waarin hij trefzeker was. In zijn eerste twintig wedstrijden voor Brighton kwam de topscorer van de eredivisie in het seizoen 2017-2018 niet tot scoren.
Jahanbakhsh was in de 68e minuut in het veld gekomen. Davy Pröpper had een basisplaats bij Brighton.
Captain César Azpilicueta had Chelsea al na tien minuten aan de leiding gebracht. Azpilicueta, die zijn honderdste duel als aanvoerder van de Londenaren speelde, kreeg de bal toevallig voor zijn voeten en schoot van dichtbij eenvoudig raak.
Chelsea had de afgelopen dagen de uitwedstrijden tegen Arsenal (1-2) en Tottenham Hotspur (0-2) nog gewonnen.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
10 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden