Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

JA21-kandidaat bij debat per abuis aangezien voor streaker

JA21-kandidaat bij debat per abuis aangezien voor streaker

TILBURG(ANP) - Kandidaat-Kamerlid voor JA21 Kevin Nuijten is zaterdag tijdens het debat van het Zuiden door de beveiliging uit het publiek gehaald, omdat ze dachten dat hij de 'vegan streaker' was die eerder deze week de tv-uitzending van Eva Jinek verstoorde. Nadat hij vanuit de zaal was meegenomen en aangehouden, werd in het politiebusje duidelijk dat hij iemand anders was, laat hij via een woordvoerder van de partij weten.

Hij vertelde de politie dat hij Statenlid was voor JA21 in Brabant en dat ze zijn naam die op zijn ID stond maar op internet moesten zoeken. Nuijten laat weten dat hij niet is geschrokken, maar "goede gesprekken" had met de agenten terwijl ze moesten wachten. Nuijten was er naar eigen zeggen ongeveer ruim een kwartier zoet mee.

Hij kon daarna weer terugkeren naar het publiek. Nuijten staat op plek 19 van de kandidatenlijst voor de landelijke verkiezingen.

Meer uit Binnenland

Publieke omroepen in gesprek met NPO over hervormingen

HILVERSUM (ANP) - Verschillende omroepen zijn in gesprek met de NPO over de ingrijpende plannen voor de publieke zenders en programmering. Onder meer AVROTROS en BNNVARA laten weten de inhoud van die gesprekken niet met de media te willen delen.

26 minuten geleden
Demonstratie tegen fascisme mag ook van rechter niet op Domplein

UTRECHT (ANP) - Een demonstratie onder de noemer Samen tegen Fascisme mag zondag definitief niet op het Domplein in Utrecht worden gehouden. Dat heeft de voorzieningenrechter in een spoedprocedure geoordeeld.

2 uur geleden
Hollandsche IJsselkering opnieuw dicht om hoogwater

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL (ANP) - De Hollandsche IJsselkering bij Krimpen aan den IJssel wordt in de nacht van zaterdag op zondag gesloten. Dat gebeurt rond 01.45 uur vanwege hoogwater, meldt Rijkswaterstaat.

2 uur geleden
Petitie tegen universitair docent Pettit 10.000 keer ondertekend

NIJMEGEN (ANP) - Een petitie waarmee de Radboud Universiteit in Nijmegen wordt opgeroepen om maatregelen te nemen tegen docent Harry Pettit is ruim 10.000 keer ondertekend.

3 uur geleden
Verenigde Arabische Emiraten leveren veroordeelde Nederlander uit

DEN HAAG (ANP) - De Verenigde Arabische Emiraten (VAE) hebben een 41-jarige man uit Nieuw-Vennep uitgeleverd aan Nederland, meldt het Openbaar Ministerie. De man kwam zaterdag aan op Schiphol. Hij moet nog een celstraf van 1575 dagen uitzitten voor drugshandel en witwassen.

12 uur geleden
Zeven partijen willen transgenderwet opnieuw indienen

HILVERSUM (ANP) - Zeven partijen willen dat de verruiming van de transgenderwet opnieuw wordt ingediend zodat er een debat over kan komen. Dat staat in het stembusakkoord van lhbti+-organisatie COC dat zaterdag is ondertekend door Frans Timmermans (GroenLinks-PvdA), Henri Bontenbal (CDA), Rob Jetten (D66), Dilan Yeşilgöz (VVD), Bastiaan Meijer (SP), Ines Kostić (PvdD) en Marieke Koekkoek (Volt).

13 uur geleden
Akkoord: verbied groepsbelediging van vrouwen en transpersonen

HILVERSUM (ANP) - Groepsbelediging van vrouwen en transgender personen moet verboden worden. Dat spreken zeven partijen uit in een zaterdag ondertekend stembusakkoord van lhbti+-organisatie COC. In het Wetboek van Strafrecht staat al wel een straf op het beledigen van groepen mensen vanwege onder meer hun ras, godsdienst of seksuele gerichtheid.

13 uur geleden