Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ivoorkust hoopt op Haller in laatste groepsduel Afrika Cup

Ivoorkust hoopt op Haller in laatste groepsduel Afrika Cup

ABIDJAN (ANP/RTR) - Ivoorkust hoopt maandag weer de beschikking te hebben over Sébastien Haller voor de belangrijke laatste groepswedstrijd op de Afrika Cup tegen Equatoriaal-Guinea. De spits van Borussia Dortmund miste de eerste twee wedstrijden van het gastland door een enkelblessure.

"De medische staf heeft dag en nacht gewerkt om hem speelklaar te krijgen", zei bondscoach Jean-Louis Gasset. "De enkel is hersteld, maar nu moet hij fysiek fit worden. Ik hoop echt dat Sébastien in de derde wedstrijd weer kan meedoen."

Zonder Haller begon Ivoorkust aan de Afrika Cup met een zege op Guinee-Bissau (2-0), waarna donderdag een nederlaag volgde tegen Nigeria (0-1). Het gastland staat met drie punten op de derde plaats in de poule. Equatoriaal-Guinea en Nigeria hebben 4 punten, Guinee-Bissau is puntloos. De eerste twee plaatsen zich voor de achtste finales, net als de vier beste nummers 3.

Haller kwam dit seizoen in elf competitieduels voor Borussia Dortmund nog niet tot scoren. De oud-speler van onder meer FC Utrecht en Ajax speelde geen enkele keer de volledige 90 minuten.

Meer uit Voetbal

Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

1 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

3 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

4 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

6 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

11 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

11 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

12 uur geleden