Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ivoorkust hoopt op Haller in laatste groepsduel Afrika Cup

Ivoorkust hoopt op Haller in laatste groepsduel Afrika Cup

ABIDJAN (ANP/RTR) - Ivoorkust hoopt maandag weer de beschikking te hebben over Sébastien Haller voor de belangrijke laatste groepswedstrijd op de Afrika Cup tegen Equatoriaal-Guinea. De spits van Borussia Dortmund miste de eerste twee wedstrijden van het gastland door een enkelblessure.

"De medische staf heeft dag en nacht gewerkt om hem speelklaar te krijgen", zei bondscoach Jean-Louis Gasset. "De enkel is hersteld, maar nu moet hij fysiek fit worden. Ik hoop echt dat Sébastien in de derde wedstrijd weer kan meedoen."

Zonder Haller begon Ivoorkust aan de Afrika Cup met een zege op Guinee-Bissau (2-0), waarna donderdag een nederlaag volgde tegen Nigeria (0-1). Het gastland staat met drie punten op de derde plaats in de poule. Equatoriaal-Guinea en Nigeria hebben 4 punten, Guinee-Bissau is puntloos. De eerste twee plaatsen zich voor de achtste finales, net als de vier beste nummers 3.

Haller kwam dit seizoen in elf competitieduels voor Borussia Dortmund nog niet tot scoren. De oud-speler van onder meer FC Utrecht en Ajax speelde geen enkele keer de volledige 90 minuten.

Meer uit Voetbal

Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

1 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

2 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

3 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

3 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

3 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

4 uur geleden
Chelsea kan niet winnen van verrassingsploeg Qarabag

BAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.

6 uur geleden