Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ivoorkust hoopt op Haller in laatste groepsduel Afrika Cup

Ivoorkust hoopt op Haller in laatste groepsduel Afrika Cup

ABIDJAN (ANP/RTR) - Ivoorkust hoopt maandag weer de beschikking te hebben over Sébastien Haller voor de belangrijke laatste groepswedstrijd op de Afrika Cup tegen Equatoriaal-Guinea. De spits van Borussia Dortmund miste de eerste twee wedstrijden van het gastland door een enkelblessure.

"De medische staf heeft dag en nacht gewerkt om hem speelklaar te krijgen", zei bondscoach Jean-Louis Gasset. "De enkel is hersteld, maar nu moet hij fysiek fit worden. Ik hoop echt dat Sébastien in de derde wedstrijd weer kan meedoen."

Zonder Haller begon Ivoorkust aan de Afrika Cup met een zege op Guinee-Bissau (2-0), waarna donderdag een nederlaag volgde tegen Nigeria (0-1). Het gastland staat met drie punten op de derde plaats in de poule. Equatoriaal-Guinea en Nigeria hebben 4 punten, Guinee-Bissau is puntloos. De eerste twee plaatsen zich voor de achtste finales, net als de vier beste nummers 3.

Haller kwam dit seizoen in elf competitieduels voor Borussia Dortmund nog niet tot scoren. De oud-speler van onder meer FC Utrecht en Ajax speelde geen enkele keer de volledige 90 minuten.

Meer uit Voetbal

Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

1 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

3 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

4 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

4 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

4 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

5 uur geleden