Ivankovic volgt Erwin Koeman op als bondscoach voetballers Oman
MUSCAT (ANP) - De nationale voetbalbond van Oman heeft Branko Ivankovic aangesteld als opvolger van de ontslagen bondscoach Erwin Koeman. De 58-jarige Nederlander werd vorige maand weggestuurd, omdat Oman als titelverdediger op het toernooi om de Golf Cup al in de groepsfase strandde. Koeman werkte amper een jaar bij Oman, waar hij Pim Verbeek opvolgde als bondscoach.
In de zoektocht naar een nieuwe bondscoach kwam Oman uit bij Ivankovic. De 65-jarige Kroaat leidde Iran naar het WK van 2006 in Duitsland. Ivankovic was als assistent van Miroslav Blazevic actief op het WK 1998, waar Kroatië ten koste van Oranje het brons pakte.
Als clubtrainer vierde Ivankovic kampioenschappen in Kroatië (met Dinamo Zagreb), China (met Shandong Luneng) en Iran (met Persepolis). Met die Iraanse ploeg bereikte hij in 2018 ook de finale van de Aziatische Champions League.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
8 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
9 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
20 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
22 uur geleden