'Ivanka Trump gaat in 2022 niet voor senaatszetel Florida'
TALLAHASSEE (ANP) - Ivanka Trump gaat in 2022 niet proberen om een zetel in de Senaat te veroveren voor de staat Florida. De dochter van voormalig president Donald Trump heeft volgens The New York Times tegen zittend senator Marco Rubio gezegd dat ze hem steunt.
De geruchten dat Ivanka Trump (39) de politiek in zou gaan, werden de laatste weken steeds sterker. Na de verhuizing van de familie Trump naar Florida, zou ze in aanmerking kunnen komen om namens die staat de Senaat in te gaan. Mensen dichtbij Trump hebben dat nu ontkend. "Ze heeft niet het verlangen om senator te worden."
De schoondochter van Donald Trump, Lara, zou mogelijk de Senaat in willen voor haar thuisstaat North Carolina. Ook die geruchten lijken vooralsnog niet waar te zijn, volgens bronnen rond de voormalige president.
Meer uit Buitenland
TAIPEI (ANP/AFP) - De politie in Taiwan sluit terrorisme uit na een steekpartij in het centrum van hoofdstad Taipei vrijdag. Drie mensen kwamen daarbij om het leven, elf anderen raakten gewond.
1 uur geledenMOSKOU (ANP/AFP/RTR) - Het Kremlin ontkent dat er voorbereidingen gaande zijn voor een driehoeksoverleg tussen de Verenigde Staten, Oekraïne en Rusland. "Op dit moment heeft niemand dit initiatief serieus besproken en voor zover ik weet worden er geen gesprekken voorbereid", aldus topadviseur Joeri Oesjakov.
1 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP/AFP) - San Francisco is getroffen door een grote stroomstoring. Op het hoogtepunt van de storing kwamen 130.000 inwoners zonder stroom te zitten, meldt het grootste energiebedrijf van de stad. Inmiddels is de stroom voor ongeveer 90.000 mensen weer hersteld. Burgemeester Daniel Lurie riep inwoners op thuis te blijven en indien mogelijk wegen te vermijden.
1 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR/AFP) - In Australië is een minuut stilte gehouden voor de slachtoffers van de dodelijke aanslag op Bondi Beach van precies een week geleden. Deze was om 18.47 lokale tijd, het tijdstip waarop de schutters de eerste schoten losten.
2 uur geledenPHNOM PENH/BANGKOK (ANP/AFP) - Ruim 500.000 inwoners van Cambodja zijn ontheemd geraakt door de grensconflicten met Thailand. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse Zaken in Phnom Penh. In Thailand zijn volgens Bangkok ongeveer 400.000 mensen ontheemd.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - In Australië is zondagochtend (lokale tijd) een nationale herdenkingsdag voor de slachtoffers van de dodelijke aanslag op Bondi Beach van precies een week geleden begonnen.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De VS hebben zaterdag opnieuw een olietanker in het Caribisch gebied aangehouden en geënterd. De Amerikaanse minister van Binnenlandse Veiligheid Kristi Noem zegt dat op X, nadat Amerikaanse media erover bericht hadden op basis van bronnen. Eerder deze week had president Trump een blokkade afgekondigd voor olietankers die op een sanctielijst staan en die van en naar Venezuela varen.
10 uur geleden