Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië wint in Nations League, Duitsland en Engeland gelijk

Italië wint in Nations League, Duitsland en Engeland gelijk

CESENA/MÜNCHEN (ANP) - Italië heeft zijn eerste zege geboekt in de hoogste divisie van de Nations League. De Europees kampioen won in Cesena met 2-1 van Hongarije. Duitsland en Engeland speelden in München gelijk: 1-1.

Nicolò Barella zette Italië na een half uur op 1-0 tegen de Hongaren. Leonardo Spinazzola speelde Barella aan die goed vrij stond op de rand van het strafschopgebied en die schoot raak. Lorenzo Pellegrini maakte er vlak voor rust 2-0 van op aangeven van Matteo Politano. Door een eigen doelpunt van Gianluca Mancini kwam Hongarije in de 61 minuut iets terug, maar de gelijkmaker bleef uit.

Duitsland nam het in de Allianz Arena op tegen Engeland, de andere finalist van het afgelopen EK. Bondscoach Hansi Flick stuurde een heel ander elftal het veld in als tegen Italië afgelopen zaterdag. Zo kregen onder anderen Jamal Musiala, Jonas Hofmann en David Raum een kans in de basis. Hofmann maakte in de 51e minuut de 1-0 na een voorzet van Joshua Kimmich. Manuel Neuer, die wel gewoon in de basis stond, redde een kwartier voor tijd goed op een inzet van Harry Kane.

Strafschop

Bij een strafschop van Kane in de 88e minuut was Neuer echter kansloos. De aanvoerder van de Engelse ploeg mocht vanaf 11 meter aanleggen nadat hij eerder was gevloerd door Nico Schlotterbeck. De Spaanse arbiter Carlos Del Cerro Grande had op aanraden van de VAR de beelden bekeken en besloot tot de strafschop.

Italië gaat in groep 3 na twee duels aan de leiding met 4 punten. Hongarije heeft 3 punten, Duitsland 2 en Engeland 1.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

6 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

6 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

12 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

13 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden