Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo
AMSTERDAM (ANP) - De Italiaanse voetballer Nicolò Zaniolo heeft mogelijk een zware knieblessure opgelopen in het gewonnen uitduel met het Nederlands elftal (0-1) in de Johan Cruijff ArenA.
Hij moest zich vlak voor de rust laten vervallen na een duel met Donny van de Beek. "We moeten het even afwachten", zei bondscoach Roberto Mancini. "Laten we nog niet op de zaken vooruit lopen. Maar hij maakt zich wel zorgen."
Zaniolo stond afgelopen seizoen lang aan de kant met een knieblessure. De middenvelder van AS Roma maakte pas in juni zijn rentree
Mancini was tevreden over het optreden van Italië tegen Nederland. "Als je hier wint, dan heb je het gewoon heel goed gedaan. Ik vond ons beter voetballen dan Nederland. We hebben verdiend gewonnen. Dat is een groot compliment voor mijn spelers."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden