Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo
AMSTERDAM (ANP) - De Italiaanse voetballer Nicolò Zaniolo heeft mogelijk een zware knieblessure opgelopen in het gewonnen uitduel met het Nederlands elftal (0-1) in de Johan Cruijff ArenA.
Hij moest zich vlak voor de rust laten vervallen na een duel met Donny van de Beek. "We moeten het even afwachten", zei bondscoach Roberto Mancini. "Laten we nog niet op de zaken vooruit lopen. Maar hij maakt zich wel zorgen."
Zaniolo stond afgelopen seizoen lang aan de kant met een knieblessure. De middenvelder van AS Roma maakte pas in juni zijn rentree
Mancini was tevreden over het optreden van Italië tegen Nederland. "Als je hier wint, dan heb je het gewoon heel goed gedaan. Ik vond ons beter voetballen dan Nederland. We hebben verdiend gewonnen. Dat is een groot compliment voor mijn spelers."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
5 uur geleden