Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo

Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo

AMSTERDAM (ANP) - De Italiaanse voetballer Nicolò Zaniolo heeft mogelijk een zware knieblessure opgelopen in het gewonnen uitduel met het Nederlands elftal (0-1) in de Johan Cruijff ArenA.

Hij moest zich vlak voor de rust laten vervallen na een duel met Donny van de Beek. "We moeten het even afwachten", zei bondscoach Roberto Mancini. "Laten we nog niet op de zaken vooruit lopen. Maar hij maakt zich wel zorgen."

Zaniolo stond afgelopen seizoen lang aan de kant met een knieblessure. De middenvelder van AS Roma maakte pas in juni zijn rentree

Mancini was tevreden over het optreden van Italië tegen Nederland. "Als je hier wint, dan heb je het gewoon heel goed gedaan. Ik vond ons beter voetballen dan Nederland. We hebben verdiend gewonnen. Dat is een groot compliment voor mijn spelers."

Meer uit Voetbal

PSG-aanvaller Mbappé valt geblesseerd uit in duel met Marseille

PARIJS (ANP) - Vedette Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain is geblesseerd uitgevallen in de competitiewedstrijd tegen Olympique Marseille. De aanvaller werd in de 32e minuut gewisseld.

17 minuten geleden
Napoli blijft bij Bologna steken op 0-0, Osimhen mist strafschop

BOLOGNA (ANP) - Landskampioen Napoli is bij Bologna blijven steken op een doelpuntloos gelijkspel. Voor de ploeg van coach Rudi García is het al de derde keer in dit seizoen dat er punten worden verspeeld in de Serie A.

1 uur geleden
Newcastle verplettert Sheffield met scorende Botman (0-8)

SHEFFIELD (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft met Newcastle United met grote cijfers gewonnen van Sheffield United. In Sheffield werd het 8-0 voor de ploeg van coach Eddie Howe. Botman zorgde voor de 3-0, het is zijn eerste doelpunt in de Premier League.

1 uur geleden
Ajax neemt in statement afstand van wangedrag van deel aanhang

AMSTERDAM (ANP) - De directie en raad van commissarissen van Ajax nemen afstand van het wangedrag dat zondag heeft geleid tot het staken van het duel met Feyenoord en de ongeregeldheden achteraf. Dit is niet het gedrag dat bij Ajax hoort, stelt de club in een kort statement.

1 uur geleden
Zegereeks FC Twente voorbij na verlies bij RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - FC Twente heeft voor het eerst dit seizoen puntenverlies geleden in de Eredivisie. De ploeg van trainer Joseph Oosting ging tegen het spelbeeld in met 1-0 onderuit bij RKC Waalwijk.

2 uur geleden
AZ herstelt zich bij PEC van pijnlijke Europese nederlaag

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich in de Eredivisie hersteld van de pijnlijke nederlaag van donderdag bij Zrinjski Mostar in de Conference League (4-3). De Alkmaarders wonnen de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle met 3-0. AZ is na vijf duels nog zonder puntenverlies en staat op basis van het doelsaldo op de tweede plaats achter PSV.

3 uur geleden
Feyenoord-trainer Slot: staken is sowieso competitievervalsing

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord vindt dat het gestaakte uitduel met Ajax sowieso tot competitievervalsing leidt. " De KNVB heeft volgens mij nu drie opties", stelde hij. "Je kan uitspelen met publiek, dat lijkt me niet de meest reële optie. Dan blijven er twee opties over. Dan is eentje doorspelen zonder publiek en de ander is dat het een overwinning voor ons zal zijn. In beide gevallen is het competitievervalsing. Want Ajax speelde afgelopen donderdag en wij speelden afgelopen dinsdag. Niet alleen mentaal maar ook fysiek zou hun minste fase nu gaan aanbreken. De competitievervalsing is er sowieso al enorm, doordat dit gebeurd is. Nu is de vraag wat de KNVB gaat bepalen om dit tot een minimum te beperken."

3 uur geleden