Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo

Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo

AMSTERDAM (ANP) - De Italiaanse voetballer Nicolò Zaniolo heeft mogelijk een zware knieblessure opgelopen in het gewonnen uitduel met het Nederlands elftal (0-1) in de Johan Cruijff ArenA.

Hij moest zich vlak voor de rust laten vervallen na een duel met Donny van de Beek. "We moeten het even afwachten", zei bondscoach Roberto Mancini. "Laten we nog niet op de zaken vooruit lopen. Maar hij maakt zich wel zorgen."

Zaniolo stond afgelopen seizoen lang aan de kant met een knieblessure. De middenvelder van AS Roma maakte pas in juni zijn rentree

Mancini was tevreden over het optreden van Italië tegen Nederland. "Als je hier wint, dan heb je het gewoon heel goed gedaan. Ik vond ons beter voetballen dan Nederland. We hebben verdiend gewonnen. Dat is een groot compliment voor mijn spelers."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

1 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

1 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

2 uur geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

2 uur geleden
Heerenveen laat Bochniewicz terugkeren naar Polen

HEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.

2 uur geleden
Saibari en Dest weer in basis bij PSV tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.

3 uur geleden
Ajacied Baas scoort voor het eerst tweemaal in een wedstrijd

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."

3 uur geleden