Italië vreest voor zware knieblessure voor Zaniolo
AMSTERDAM (ANP) - De Italiaanse voetballer Nicolò Zaniolo heeft mogelijk een zware knieblessure opgelopen in het gewonnen uitduel met het Nederlands elftal (0-1) in de Johan Cruijff ArenA.
Hij moest zich vlak voor de rust laten vervallen na een duel met Donny van de Beek. "We moeten het even afwachten", zei bondscoach Roberto Mancini. "Laten we nog niet op de zaken vooruit lopen. Maar hij maakt zich wel zorgen."
Zaniolo stond afgelopen seizoen lang aan de kant met een knieblessure. De middenvelder van AS Roma maakte pas in juni zijn rentree
Mancini was tevreden over het optreden van Italië tegen Nederland. "Als je hier wint, dan heb je het gewoon heel goed gedaan. Ik vond ons beter voetballen dan Nederland. We hebben verdiend gewonnen. Dat is een groot compliment voor mijn spelers."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
14 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
16 uur geleden