Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië naar volgende ronde EK na late gelijkmaker tegen Kroatië

Italië naar volgende ronde EK na late gelijkmaker tegen Kroatië

LEIPZIG (ANP) - Italie heeft zich ten koste van Kroatië geplaatst voor de achtste finales van het EK. Mattia Zaccagni maakte in de 98e minuut gelijk voor de regerend Europees kampioen (1-1), die daardoor tweede werd in de groep.

Luka Modric nam in de 55e minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening. De vedette van de Kroaten schoot met links raak nadat Gianluigi Donnarumma nog had gered op een inzet van de ingevallen Ante Budimir.

Kort voor zijn doelpunt miste Modric nog een strafschop. Die werd door de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie toegekend na een handsbal van invaller Davide Frattesi bij een schot van Andrej Kramaric. Modric schoot de penalty beheerst over de grond in de hoek, maar Donnarumma maakte zijn status van 'penaltykiller' waar en dook de juiste hoek in.

Italië had de ploeg op een aantal plekken gewijzigd ten opzichte van het met 1-0 verloren duel met Spanje. Zo werd Gianluca Scamacca voorin vervangen door Mateo Retegui en ook Federico Chiesa begon op de bank. Scamacca en Chiesa kwamen nog in de ploeg, maar wisten het verschil ook niet te maken. Invaller Zaccagni kon dat wel.

Meer uit Voetbal

FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

8 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

10 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

12 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

12 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

12 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

12 uur geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

14 uur geleden