Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië naar volgende ronde EK na late gelijkmaker tegen Kroatië

Italië naar volgende ronde EK na late gelijkmaker tegen Kroatië

LEIPZIG (ANP) - Italie heeft zich ten koste van Kroatië geplaatst voor de achtste finales van het EK. Mattia Zaccagni maakte in de 98e minuut gelijk voor de regerend Europees kampioen (1-1), die daardoor tweede werd in de groep.

Luka Modric nam in de 55e minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening. De vedette van de Kroaten schoot met links raak nadat Gianluigi Donnarumma nog had gered op een inzet van de ingevallen Ante Budimir.

Kort voor zijn doelpunt miste Modric nog een strafschop. Die werd door de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie toegekend na een handsbal van invaller Davide Frattesi bij een schot van Andrej Kramaric. Modric schoot de penalty beheerst over de grond in de hoek, maar Donnarumma maakte zijn status van 'penaltykiller' waar en dook de juiste hoek in.

Italië had de ploeg op een aantal plekken gewijzigd ten opzichte van het met 1-0 verloren duel met Spanje. Zo werd Gianluca Scamacca voorin vervangen door Mateo Retegui en ook Federico Chiesa begon op de bank. Scamacca en Chiesa kwamen nog in de ploeg, maar wisten het verschil ook niet te maken. Invaller Zaccagni kon dat wel.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

7 minuten geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

18 minuten geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

23 minuten geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

28 minuten geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

33 minuten geleden
Feyenoord verliest ook van NEC (2-4) en ziet PSV verder uitlopen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.

35 minuten geleden
Real Madrid wil zich openstellen voor externe investeerders

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.

3 uur geleden