Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië mist Chiesa en Pellegrini in EK-kwalificatiewedstrijden

Italië mist Chiesa en Pellegrini in EK-kwalificatiewedstrijden

ROME (ANP) - Het Italiaanse voetbalelftal kan in de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Noord-Macedonië en Oekraïne geen beroep doen op Federico Chiesa en Lorenzo Pellegrini. Beide spelers zijn met een spierblessure afgehaakt.

De formatie van debuterend bondscoach Luciano Spalletti, opvolger van Roberto Mancini, vertrekt vrijdag richting Skopje, waar zaterdagavond het duel met Noord-Macedonië wordt afgewerkt. Dinsdag volgt in Milaan de thuiswedstrijd tegen Oekraïne.

Italië staat momenteel derde in groep C, achter Oekraïne en Engeland. Het verloor in maart thuis van Engeland (1-2) en won daarna op Malta (0-2). In juni waren de Italianen in de strijd om het brons nog met 3-2 te sterk voor het Nederlands elftal tijdens de finaleronde van de Nations League.

Meer uit Voetbal

Arsenal op de valreep naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft op de valreep een punt gepakt tegen Manchester City: 1-1. De Londenaren kwamen thuis pas in de blessuretijd op gelijke hoogte via Gabriel Martinelli. Erling Haaland had al in de negende minuut de score geopend.

54 minuten geleden
Van Persie verwijt zijn spelers niets na gelijkspel bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Robin van Persie verwijt zijn elftal ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen niets. "We speelden goed vandaag. Twee van de drie doelpunten die we maakten waren geweldig. We creëerden genoeg kansen", stelde Van Persie bij ESPN na een 3-3-gelijkspel van Feyenoord bij AZ.

56 minuten geleden
Feyenoord blijft na gelijkspel bij AZ ongeslagen aan kop

ALKMAAR (ANP) - Feyenoord blijft ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen aan kop van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in Alkmaar met 3-3 gelijk tegen AZ. Feyenoord heeft nu 16 punten uit zes wedstrijden.

1 uur geleden
PSV-coach Bosz 'doodziek' van gelijkspel tegen Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon het puntenverlies tegen Ajax (2-2) in de Eredivisie zondag moeilijk naast zich neerleggen. "Ik ben er doodziek van, echt doodziek", vertelde hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.

2 uur geleden
Heitinga prijst 'strijdlust en vechtlust' van Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga vond dat zijn elftal bij PSV terecht een punt pakte. "Mijn jongens verdienden qua strijdlust en vechtlust de 2-2", vertelde hij in het Philips Stadion.

2 uur geleden
Bosz over blessure Van Bommel: het ziet er niet goed uit

EINDHOVEN (ANP) - PSV is Ruben van Bommel vermoedelijk voor lange tijd kwijt. "Hij wordt morgen onderzocht, maar ik heb net van de dokter gehoord dat het er niet goed uitziet", vertelde trainer Peter Bosz na het gelijkspel tegen Ajax: 2-2.

3 uur geleden
Hoofdcoach Meuwly: slechtst georganiseerde WK atletiek ooit

TOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.

3 uur geleden