Italië klopt België in troostfinale Nations League
TURIJN (ANP) - Italië heeft voor eigen publiek de zogenoemde troostfinale gewonnen van de Nations League. De ploeg van bondscoach Roberto Mancini was in Turijn met 2-1 te sterk voor België.
De Italianen, woensdag in de halve finales verslagen door Spanje, kwamen kort na rust op voorsprong door een doelpunt van Nicolò Barella. Na ruim een uur zorgde Domenico Berardi vanaf de strafschopstip voor 2-0. Het duel leek beslist tot invaller Charles de Ketelaere kort voor tijd de spanning nog even terugbracht: 2-1.
Door de nederlaag dreigen de Belgen voor het eerst in drie jaar de eerste plaats op de wereldranglijst kwijt te raken. Dat gebeurt wanneer Brazilië de komende twee WK-kwalificatieduels tegen Colombia en Uruguay wint. Spanje staat zondagavond in de finale tegenover Frankrijk, dat donderdag België versloeg.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
7 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
9 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
9 uur geleden