Italië klopt België in troostfinale Nations League
TURIJN (ANP) - Italië heeft voor eigen publiek de zogenoemde troostfinale gewonnen van de Nations League. De ploeg van bondscoach Roberto Mancini was in Turijn met 2-1 te sterk voor België.
De Italianen, woensdag in de halve finales verslagen door Spanje, kwamen kort na rust op voorsprong door een doelpunt van Nicolò Barella. Na ruim een uur zorgde Domenico Berardi vanaf de strafschopstip voor 2-0. Het duel leek beslist tot invaller Charles de Ketelaere kort voor tijd de spanning nog even terugbracht: 2-1.
Door de nederlaag dreigen de Belgen voor het eerst in drie jaar de eerste plaats op de wereldranglijst kwijt te raken. Dat gebeurt wanneer Brazilië de komende twee WK-kwalificatieduels tegen Colombia en Uruguay wint. Spanje staat zondagavond in de finale tegenover Frankrijk, dat donderdag België versloeg.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
3 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden