Italië in play-offs voor WK zonder verdediger Di Lorenzo
ROME (ANP) - Italië moet het in de play-offs voor deelname aan het wereldkampioenschap in Qatar stellen zonder Giovanni Di Lorenzo. De 28-jarige verdediger heeft zaterdag in de competitiewedstrijd van zijn club Napoli tegen Udinese een knieblessure opgelopen.
Di Lorenzo, die tot dusverre op negentien interlands staat, meldde zich zondag wel bij de selectie. Onderzoek wees uit dat hij niet op tijd fit is.
Italië neemt het donderdag in de halve finale van de play-offs in Palermo op tegen Noord-Macedonië. Bij winst volgt een confrontatie met Portugal of Turkije.
De Italianen liepen deelname aan het vorige WK, in 2018 in Rusland, mis na verlies in de play-offs tegen Zweden. Dat was de eerste keer dat Italië niet op een WK was sinds 1958.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
15 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden