Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië en Zweden boeken tweede overwinning in WK-kwalificatie

Italië en Zweden boeken tweede overwinning in WK-kwalificatie

SOFIA (ANP) - De Italiaanse voetballers hebben ook hun tweede kwalificatiewedstrijd op weg naar het WK van volgend jaar in Qatar met 2-0 gewonnen. Andrea Belotti en invaller Manuel Locatelli maakten in Sofia de doelpunten tegen Bulgarije. Belotti, spits van Torino, benutte vlak voor rust een strafschop die hij zelf had versierd. Middenvelder Locatelli van Sassuolo besliste het duel in de slotfase met een fraai schot.

Italië was de WK-kwalificatie in groep C begonnen met een overwinning op Noord-Ierland (2-0). De ploeg van bondscoach Roberto Mancini neemt het woensdag in Vilnius op tegen Litouwen.

In groep B boekte Zweden ook de tweede zege. De ploeg van bondscoach Janne Andersson versloeg Kosovo in Pristina met 3-0, via doelpunten van Ludwig Augustinsson, Alexander Isak (ex-Willem II) en aanvoerder Sebastian Larsson (strafschop).

Zlatan Ibrahimovic, na vijf jaar terug in de nationale ploeg, leverde met een hakje de assist bij de openingstreffer. De 39-jarige spits deed ook het voorbereidende werk bij de treffer van Isak. Zweden heeft 2 punten meer dan Spanje, dat na het gelijkspel tegen Griekenland (1-1) ontsnapte aan puntenverlies bij Georgië dankzij een doelpunt in de blessuretijd van Dani Olmo (1-2).

Meer uit Voetbal

Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

4 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

5 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

5 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

6 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

11 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

13 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

22 uur geleden