Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse zanger Pino D'Angiò (71) overleden

Italiaanse zanger Pino D'Angiò (71) overleden

POMPEÏ (ANP) - De Italiaanse zanger Pino D'Angiò is zaterdag op 71-jarige leeftijd overleden. Zijn vrouw Terese en zoon Francesco bevestigen het nieuws aan het Italiaanse persbureau ANSA. D'Angiò was vooral bekend van zijn nummer Ma Quale Idea, waarmee hij in de jaren tachtig een wereldhit scoorde.

Volgens zijn familie overleed de zanger na een kort ziekbed en was hij "getroffen door een ernstige ziekte die hem binnen enkele weken heeft verslagen". Gedurende zijn leven kampte D'Angiò meerdere malen met diverse tumoren. "Hij heeft het zo lang volgehouden, zoals hij altijd heeft gedaan."

Ma Quale Idea, waarmee D'Angiò in 1981 wereldfaam vergaarde, behaalde in Nederland de tweede plaats op de hitlijst. Het nummer verkreeg onlangs opnieuw bekendheid door een remix van Bnkr44, waarmee de zanger in februari nog optrad op het Italiaanse muziekfestival Sanremo.

De begrafenis vindt dinsdag plaats in D'Angiò's geboorteplaats Pompeï, bij Napels.

Meer uit Buitenland

Russische bewindsman bevestigt dat Rusland Cuba gaat helpen

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat Cuba "humanitair helpen" omdat de VS proberen onder meer de olietoevoer naar het eiland te blokkeren. Dit heeft de Russische onderminister van Buitenlandse Zaken Sergej Rjabkov bevestigd. Russische media meldden eerder al dat het Kremlin van plan was binnenkort te hulp te schieten.

5 minuten geleden
Denemarken draagt vier F-35's bij aan Noordpoolmissie NAVO

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Denemarken levert vier F-35-gevechtsvliegtuigen voor de nieuwe Noordpoolmissie van de NAVO. Ook de Verenigde Staten zullen aan de Arctic Sentry-missie bijdragen, zegt defensieminister Troels Lund Poulsen.

38 minuten geleden
Premier Frederiksen spreekt in München met Rubio over Groenland

MÜNCHEN (ANP/RTR) - De Deense premier Mette Frederiksen heeft tijdens de veiligheidsconferentie in München een ontmoeting gepland met de Amerikaanse buitenlandminister Marco Rubio. Ze zullen het onder meer hebben over Groenland, zei Frederiksen bij aankomst in München.

42 minuten geleden
Media: Trump stuurt vliegdekschip van Venezuela naar Iran

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten sturen het vliegdekschip USS Gerald R. Ford en de bijbehorende militaire schepen naar het Midden-Oosten, melden Amerikaanse media als CBS News en The New York Times (NYT). Die vloot lag voor de kust van Venezuela, maar wordt nu gebruikt om de druk op Iran op te voeren.

1 uur geleden
Slachtoffer noodweer in Catalonië overleden

BARCELONA (ANP) - Een 46-jarige vrouw die zwaar gewond raakte toen ze als gevolg van de harde wind werd getroffen door delen van een losgeraakt dak, is in een ziekenhuis in Barcelona aan haar verwondingen overleden. Ze is vooralsnog het enige omgekomen slachtoffer van het noodweer.

2 uur geleden
Juridisch directeur Goldman Sachs stapt op om banden met Epstein

NEW YORK (ANP/AFP) - De juridisch directeur van Goldman Sachs, Kathryn Ruemmler, stapt op bij de Amerikaanse zakenbank na ophef over haar nauwe banden met zedendelinquent Jeffrey Epstein. Dat liet topman David Solomon weten.

3 uur geleden
Delcy Rodríguez belooft vrije verkiezingen in Venezuela

CARACAS (ANP) - De Venezolaanse interim-president Delcy Rodríguez zegt dat zij "absoluut" bereid is vrije en eerlijke verkiezingen te houden. Het moment daarvoor moet echter worden bepaald in een "politieke dialoog", zei ze in een interview met NBC News dat donderdag werd uitgezonden.

7 uur geleden