Italiaanse zanger Pino D'Angiò (71) overleden
POMPEÏ (ANP) - De Italiaanse zanger Pino D'Angiò is zaterdag op 71-jarige leeftijd overleden. Zijn vrouw Terese en zoon Francesco bevestigen het nieuws aan het Italiaanse persbureau ANSA. D'Angiò was vooral bekend van zijn nummer Ma Quale Idea, waarmee hij in de jaren tachtig een wereldhit scoorde.
Volgens zijn familie overleed de zanger na een kort ziekbed en was hij "getroffen door een ernstige ziekte die hem binnen enkele weken heeft verslagen". Gedurende zijn leven kampte D'Angiò meerdere malen met diverse tumoren. "Hij heeft het zo lang volgehouden, zoals hij altijd heeft gedaan."
Ma Quale Idea, waarmee D'Angiò in 1981 wereldfaam vergaarde, behaalde in Nederland de tweede plaats op de hitlijst. Het nummer verkreeg onlangs opnieuw bekendheid door een remix van Bnkr44, waarmee de zanger in februari nog optrad op het Italiaanse muziekfestival Sanremo.
De begrafenis vindt dinsdag plaats in D'Angiò's geboorteplaats Pompeï, bij Napels.
Meer uit Buitenland
TEHERAN (ANP) - Iran heeft onlangs twee ballistische raketten afgevuurd richting de Amerikaans-Britse militaire basis op Diego Garcia in de Indische Oceaan. Dat meldt de Amerikaanse krant The Wall Street Journal op gezag van Amerikaanse functionarissen.
1 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iran is bereid om Japanse schepen door de Straat van Hormuz te laten varen. Dat heeft de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi gezegd in een interview met het Japanse persbureau Kyodo.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Het besluit van de regering-Trump om de activiteiten van verslaggevers in het Pentagon aan banden te leggen, is in strijd met de Amerikaanse grondwet. Dat heeft een rechter vrijdag bepaald in een zaak die was aangespannen door The New York Times, meldt de krant.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt te overwegen om de militaire operaties tegen Iran af te schalen. Hij begon drie weken geleden samen met Israël met het aanvallen van het land en claimt dat de oorlog zo goed als afgerond is.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump sluit een bestand in Iran uit. Volgens hem zijn Israël en de Verenigde Staten aan de winnende hand in de oorlog en is er dus geen reden om te stoppen.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten sturen 2500 extra mariniers naar het Midden-Oosten, meldden functionarissen aan persbureau Reuters. Het gaat om troepen die eventueel ook op land in Iran zouden kunnen worden ingezet, maar de functionarissen benadrukken dat daarover nog geen besluit is genomen.
12 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse regering probeert met een gerechtelijke procedure miljarden dollars federaal belastinggeld terug te krijgen van de gerenommeerde Universiteit van Harvard bij Boston.
12 uur geleden