Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse wielrenster Longo Borghini wint tweede Parijs-Roubaix

Italiaanse wielrenster Longo Borghini wint tweede Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - De Italiaanse wielrenster Elisa Longo Borghini heeft de tweede editie van Parijs-Roubaix bij de vrouwen gewonnen. De 30-jarige renster van Trek-Segafredo sprong op ruim 30 kilometer van de finish weg en soleerde naar de zege in de Noord-Franse klassieker. Lucinda Brand en Ellen van Dijk kwamen bijna een halve minuut na hun ploeggenote in het achtervolgende groepje over de finish op de wielerbaan van Roubaix.

De Britse Lizzie Deignan won vorig jaar oktober de eerste vrouweneditie van Parijs-Roubaix, voor Marianne Vos. Beiden ontbraken zaterdag aan de start in Denain. Deignan is zwanger, Vos testte positief op het coronavirus. De 34-jarige Brabantse had afgelopen week de Amstel Gold Race overgeslagen omdat ze zich zo goed mogelijk wilde voorbereiden op Parijs-Roubaix, maar een coronabesmetting hield haar aan de kant.

Marta Cavalli, landgenote van Longo Borghini, won vorige week in Limburg de Gold Race. Een week eerder zegevierde de Belgische Lotte Kopecky in de Ronde van Vlaanderen.

Meer uit Sport

Hockeyers openen Pro League met overwinning op Pakistan

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.

18 minuten geleden
Hockeysters beginnen Pro League met zege op Duitsland

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.

25 minuten geleden
Bosz zag PSV niet onder druk uitkomen en noemt nederlaag terecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.

6 uur geleden
Handbalsters treffen Noorwegen bij bereiken halve finale WK

DORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.

10 uur geleden
Vier jaar celstraf voor kickbokser Ben Saddik wegens ontvoering

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.

14 uur geleden
Red Bull bevestigt vertrek topadviseur Marko na ruim 20 jaar

MILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.

17 uur geleden
Klamer beëindigt na lang nadenken triatlonloopbaan

BEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.

23 uur geleden