Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse voetbalbond start onderzoek naar 62 transfers

Italiaanse voetbalbond start onderzoek naar 62 transfers

MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalbond is een onderzoek gestart naar tientallen transfers in de Serie A, de hoogste voetbalklasse van Italië. Italiaanse media beweren onder meer dat clubs met opzet de waarde spelers verkeerd hebben getaxeerd ten behoeve van de boekhouding.

In totaal gaat het om 62 transfers in de periode tussen 2019 en 2021. Juventus zou bij de meeste van die deals betrokken zijn, meent Gazzetta dello Sport. De grootste transfer die wordt onderzocht is die van Victor Osimhen, die vorig jaar van de Franse club OSC Lille naar Napoli verhuisde.

In Italië zijn ruiltransacties al enige tijd onderwerp van gesprek. Bij het ruilen van spelers is het moeilijk om een precieze marktwaarde vast te stellen, waar clubs misbruik van zouden maken.

Volgens Italiaanse media heeft Covisoc, de toezichthouder van Serie A-clubs, een gedetailleerd rapport gestuurd naar de aanklager en naar Gabriele Gravina, de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

4 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

7 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

7 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

7 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

9 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

10 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

10 uur geleden