Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse verdediger Chiellini (39) beëindigt voetbalcarrière

Italiaanse verdediger Chiellini (39) beëindigt voetbalcarrière

LOS ANGELES (ANP) - De Italiaanse voetbalveteraan Giorgio Chiellini heeft een punt gezet achter zijn lange carrière. De 39-jarige verdediger maakte zijn afscheid bekend via Instagram. Chiellini speelde zijn laatste jaren bij de Amerikaanse club Los Angeles FC. Daarvoor was hij zeventien jaar in dienst van Juventus.

Met de club uit Turijn behaalde hij negen landstitels en vijf keer de Italiaanse beker (Coppa Italia). Hij verloor met Juventus twee keer de finale van de Champions League. Voor het Italiaanse nationale elftal kwam hij 117 keer uit.

"Je bent de mooiste en meest intense reis van mijn leven geweest", schrijft Chiellini op zijn account over zijn voetballoopbaan. "Jij bent mijn alles geweest. Met jou heb ik een uniek en onvergetelijk pad afgelegd. Maar nu is het tijd om nieuwe hoofdstukken te beginnen, nieuwe uitdagingen aan te gaan en meer belangrijke en opwindende pagina's van het leven te schrijven."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

4 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

4 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

8 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

11 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

11 uur geleden