
Italiaanse toerist overlijdt na ongeval in Dakar Rally
HARADH (ANP) - Een Italiaanse toerist is overleden nadat hij werd aangereden door een deelnemer aan de Dakar Rally. Dat heeft de ASO, de organisatie van de woestijnrally, gemeld. Het ongeval gebeurde in de negende etappe, van Riyad naar Haradh in Saudi-Arabië.
De toeschouwer stond "achter een zandduin" op het parcours toen hij werd aangereden en overleed terwijl hij met een helikopter naar een ziekenhuis werd vervoerd, meldde ASO, met de toevoeging dat er nader onderzoek wordt verricht naar de omstandigheden waaronder het ongeval heeft plaatsgevonden.
De Dakar Rally ging op 31 december van start aan de oevers van de Rode Zee. Er wordt meer dan 8000 kilometer verreden, met aankomst op 15 januari in Damman. De rally speelt zich voornamelijk af in woestijngebied, maar trekt toch toeschouwers.
Meer uit Sport
PLOVDIV (ANP) - De roeiers van de Holland Acht hebben op de Europese kampioenschappen in het Bulgaarse Plovdiv net geen goud gewonnen. De Nederlandse mannen zagen op de valreep Groot-Brittannië voorbijkomen en eindigden op de tweede plaats.
7 minuten geledenINDIANAPOLIS (ANP/RTR) - De basketballers van Indiana Pacers hebben voor het eerst sinds 2000 de finale van de NBA bereikt. De drievoudig kampioen won thuis de zesde wedstrijd tegen New York Knicks in de play-offs van de Eastern Conference met 125-108 en bracht daarmee de stand in de best-of-sevenserie op 4-2.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft eindelijk de titel in de Champions League veroverd. De Franse topclub van coach Luis Enrique liet er in de finale in de Allianz Arena in München met een 5-0-zege geen misverstand over bestaan welke club dit seizoen de beste was in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst in de clubhistorie de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen van trainer Luis Enrique overrompelde in de finale in München Internazionale uit Italië met 5-0.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic heeft overtuigend de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De drievoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Parijs was in drie sets te sterk voor de Oostenrijker Filip Misolic: 6-3 6-4 6-2.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft de derde ronde van het vrouwendubbeltoernooi bereikt op Roland Garros. De 31-jarige dubbelspecialiste versloeg met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad de Russische speelsters Anastasia Pavlioetsjenkova en Elena Pridankina in drie sets: 6-4 6-7 (7) 6-3.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen vond dat hij met de derde plaats in de kwalificatie van de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 het maximale eruit had gehaald. "Ik denk dat de derde plaats ook is waar we moeten staan", zei hij in het flashinterview na afloop. "We komen het hele weekend snelheid tekort en hebben het zo goed mogelijk gedaan."
18 uur geleden