Italiaanse tennisser Sinner (20) pakt vierde titel van dit jaar
ANTWERPEN (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft in Antwerpen zijn vierde ATP-titel van dit seizoen veroverd. De 20-jarige Sinner, nummer 13 van de wereld, versloeg de Argentijn Diego Schwartzman met 6-2 6-2. De als eerste geplaatste Italiaan verloor de hele week geen set op het Belgische hardcourt en blijft in de race voor deelname aan de ATP Finals van volgende maand in Turijn.
Sinner schreef eerder dit jaar al de toernooien van Melbourne, Washington en Sofia op zijn naam. Hij veroverde in Antwerpen zijn vijfde ATP-titel. Sinner is de jongste tennisser met vijf toernooizeges op het hoogste niveau sinds Novak Djokovic. De Serviër, de huidige nummer 1 van de wereld, was 19 jaar toen hij in 2007 in Estoril zijn vijfde ATP-titel pakte.
In Moskou ging de titel naar de Rus Aslan Karatsev. De 28-jarige Katsev versloeg de Kroaat Marin Cilic in de finale in twee sets: 6-2 6-4. De Rus, 22e op de wereldranglijst, won eerder dit jaar in Dubai zijn eerste toernooi op het hoogste niveau. Ook Karatsev maakt nog kans om zich te plaatsen voor de ATP Finals met de acht beste tennissers van dit jaar.
Meer uit Sport
COPPER MOUNTAIN (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft in het Amerikaanse Copper Mountain de eerste super-G van het olympische seizoen gewonnen. De 28-jarige Zwitser bleef de Oostenrijkers Vincent Kriechmayr en Raphael Haaser in Colorado nipt voor.
1 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft aan twee Russische kunstschaatsers en één kunstschaatsster uit Belarus toestemming gegeven om deel te nemen aan de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Petr Gumennik en Adeliia Petrosian uit Rusland en Viktoriia Safonova uit Belarus zijn de eerste atleten uit die landen die onder neutrale vlag mogen meedoen, heeft een commissie van het IOC besloten.
1 uur geledenLUSAIL (ANP) - Max Verstappen juicht toe dat McLaren geen teamorders uitdeelt en Lando Norris en Oscar Piastri vrij laat racen, ook al leidt Norris het kampioenschap met 24 punten meer dan zijn teamgenoot. "Perfect. Een betere keuze is er niet. Waarom zou Piastri ineens niet meer mee mogen strijden om de titel? Als ze dat tegen mij zouden zeggen, dan zou ik niet eens komen opdagen", zei Verstappen bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar.
3 uur geledenLUSAIL (ANP) - Max Verstappen heeft geluk nodig om voor de vijfde keer wereldkampioen in de Formule 1 te kunnen worden. Dat zei de 28-jarige coureur van Red Bull bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar. "Natuurlijk is het gat kleiner geworden, maar het zijn nog altijd 24 punten. Er moet heel veel goed gaan tot het einde om nog een kans te hebben. Zelfs als ik alles win, heb ik geluk nodig, maar de kans is absoluut groter dan hij was."
4 uur geledenLUSAIL (ANP) - Oscar Piastri gelooft nog altijd dat hij dit jaar wereldkampioen in de Formule 1 kan worden. "Er is nog steeds een kans, ook al heb ik wel wat geluk nodig. Maar het is in het verleden vaker gebeurd, dus het is niet onmogelijk", zei de 24-jarige Australiër van McLaren bij een persmoment op het Lusail International Circuit.
6 uur geledenLUSAIL (ANP) - Lando Norris kan in de Grote Prijs van Qatar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 veroveren, maar de Brit van McLaren weet ook dat Max Verstappen nog altijd kans heeft. "Max is een bedreiging, omdat ik weet waartoe hij in staat is. Maar dat is in Qatar niet ineens anders, want we hebben Max bij iedere race dit jaar als een bedreiging gezien, ook toen zijn achterstand veel groter was", zei hij bij een persmoment op het Lusail International Circuit.
8 uur geledenABU DHABI (ANP) - Russische judoka's mogen vanaf komend weekend weer onder hun eigen vlag meedoen aan internationale wedstrijden. Ook het volkslied mag vanaf de Grand Slam van Abu Dhabi komend weekend weer gespeeld worden, heeft de International Judo Federation (IJF) besloten.
10 uur geleden