Italiaanse tennisser Musetti blijft verbazen in Acapulco
ACAPULCO (ANP) - De 19-jarige tennisser Lorenzo Musetti heeft op het ATP-toernooi van Acapulco opnieuw voor een verrassing gezorgd. De Italiaanse tiener, die eerder al Diego Schwartzman uitschakelde, was in de kwartfinales ook te sterk voor de Bulgaar Grigor Dimitrov. Het werd 6-4 7-6 (3) voor de nummer 120 van de wereld.
Ver na middernacht benutte Musetti pas zijn zevende wedstrijdpunt. De voormalig nummer 1 bij de junioren deed dat via een spectaculaire slagenwisseling, waarna hij de mooiste zege uit zijn nog prille carrière liggend op de baan vierde. Door zijn zege maakt Musetti, afkomstig uit het kwalificatietoernooi, vanaf volgende week deel uit van de top 100.
In de halve finales neemt het talent het op tegen de Griek Stefanos Tsitsipas, die in drie sets de meerdere was van de Canadees Félix Auger-Aliassime: 7-5 4-6 6-3.
De andere halve eindstrijd gaat tussen de Duitsers Dominik Köpfer en Alexander Zverev, die een walk-over kreeg van de Noor Casper Ruud. Laatstgenoemde versloeg in de vorige ronde Tallon Griekspoor.
Meer uit Sport
GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
40 minuten geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
1 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft zich niet geplaatst voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlandse speelster verloor in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi; ze boog na twee lange sets voor de Poolse Maja Chwalinska: 6-7 (4) 5-7.
8 uur geleden