Italiaanse tennisser Berrettini wint bij terugkeer
STUTTGART (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Berrettini heeft zijn terugkeer opgeluisterd met een overwinning. De nummer 10 van de wereld was in de tweede ronde van het grastoernooi van Stuttgart met 6-2 4-6 6-3 te sterk voor de Moldaviër Radu Albot, de mondiale nummer 121.
De 26-jarige Berrettini sloeg het hele gravelseizoen over vanwege een handoperatie. Half mei liet hij weten de training hervat te hebben, maar Roland Garros kwam te vroeg voor hem. Berrettini, vorig jaar finalist op Wimbledon, besloot zich te richten op het grasseizoen.
Bijna drie maanden geleden kwam Berrettini voor het laatst in actie. Op Indian Wells verloor hij in de vierde ronde van de Serviër Miomir Kecmanovic.
Berrettini verloor vorig jaar op Wimbledon in de eindstrijd van Novak Djokovic.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.
55 seconden geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.
18 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.
47 minuten geledenMILAAN (ANP) - Het Nederlandse shorttrackteam voor de finale van de olympische aflossing kent geen verrassingen. Bondscoach Niels Kerstholt vervangt Itzhak de Laat zoals verwacht door Melle van 't Wout. Kopman Jens van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons zijn de andere drie rijders.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra Velzeboer en Suzanne Schulting hebben bij de Olympische Spelen de halve finale op de 1500 meter bereikt. Beide Nederlandse rijdsters eindigden in de vijfde kwartfinale bij de eerste drie.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Michelle Velzeboer is op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwartfinale van de 1500 meter. De 22-jarige Nederlandse ging in de laatste ronde onderuit en eindigde daardoor niet bij de eerste drie. Dat was nodig om een ronde verder te mogen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Al het vechten is eindelijk beloond voor Antoinette Rijpma-de Jong. De 30-jarige Friezin had al vijf olympische medailles - twee keer zilver, drie keer brons - maar veroverde op de Spelen van Milaan eindelijk die felbegeerde gouden plak op de 1500 meter.
2 uur geleden