Italiaanse spits veilt geruilde shirts voor medische hulp
ROME (ANP) - De Italiaanse spits Alessandro Matri beschikt thuis over een grote verzameling voetbalshirts van topspelers met wie hij in z'n carrière van shirt heeft geruild. Matri biedt die tenues nu te koop aan via een online-veiling. De opbrengst gaat naar het ziekenhuis van Lodi, in het noorden van Italië dat zo zwaar is getroffen door het coronavirus.
Matri heeft in zijn collectie shirts van onder anderen Ronaldinho, Kaká (beiden AC Milan), Alessandro Del Piero, Gianluigi Buffon, Andrea Pirlo (allen Juventus) en Francesco Totti (AS Roma). Het hoogste bod is vooralsnog uitgebracht op een shirt van Del Piero: 3000 euro. Op het tricot van Ronaldinho is ruim 2000 euro geboden. De veiling loopt tot vrijdag.
De 35-jarige Matri speelde voor onder meer AC Milan, Juventus, Cagliari en Fiorentina. Met Juventus pakte hij drie landstitels. De spits kwam zeven keer uit voor het Italiaanse elftal.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
12 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
13 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
14 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden