Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse spits Lucca helpt Jong Ajax aan zege op Heracles

Italiaanse spits Lucca helpt Jong Ajax aan zege op Heracles

AMSTERDAM (ANP) - De Italiaanse spits Lorenzo Lucca heeft met twee doelpunten een belangrijk aandeel gehad in de zege van Jong Ajax op Heracles Almelo. Het werd op De Toekomst, het jeugdcomplex van Ajax, maar liefst 4-0 en de eerste twee doelpunten kwamen op naam van Lucca.

Vlak voor rust opende de Italiaan de score en na een klein uur maakte hij er 2-0 van. Donny Warmerdam nam in de 73e minuut de 3-0 voor zijn rekening en bepaalde niet veel later ook de eindstand.

De 21-jarige Lucca, die na een uur werd gewisseld door trainer John Heitinga, wordt door de Amsterdammers gehuurd van Pisa. Hij deed tot nu toe pas één keer mee bij het eerste elftal. In de thuiswedstrijd tegen FC Groningen (6-1) viel de spits halverwege de tweede helft in.

Voor Heracles was het pas de eerste nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Jong Ajax boekte de tweede zege van het seizoen en staat nu tiende.

Jong AZ was met 3-1 te sterk voor FC Dordrecht, terwijl Jong PSV op de eigen Herdgang met 3-0 kansloos was tegen TOP Oss.

Meer uit Voetbal

Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

26 minuten geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

13 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

13 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

14 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

14 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

17 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

17 uur geleden