Italiaanse president met 1000 fans naar finale EK in Londen
LONDEN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella steunt zondag zijn landenploeg tijdens de finale van het EK tegen Engeland in Londen. Hij zal de eindstrijd vanaf het ereterras van Wembley bekijken.
Zo'n 1000 supporters reizen zondag vanuit Italië naar Engeland. Zij mogen na een negatieve test 12 uur in Londen blijven. Na terugkomt in eigen land moeten ze vijf dagen in quarantaine, vanwege regels tegen verspreiding van het coronavirus.
Tijdens de halve finale tegen Spanje waren er dinsdag alleen Italianen op Wembley welkom die in Engeland of Ierland wonen. Voor hen waren er 6500 tickets gereserveerd. Een vergelijkbaar aantal is zondag ook tijdens de finale welkom.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden