Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse politie hervat klopjacht op Nederlander

Italiaanse politie hervat klopjacht op Nederlander

MONTALDO DI MONDOVI (ANP) - De Italiaanse politie heeft donderdag vroeg de zoektocht hervat naar een 21-jarige Nederlander die verdacht wordt van het doodsteken van twee andere Nederlanders. Bij het eerste ochtendlicht zijn volgens het Italiaanse persbureau ANSA tientallen politiemensen het bos ingegaan waar de man zich zou schuilhouden.

De voortvluchtige wordt ervan verdacht zijn vader en een familievriend te hebben gedood in Montaldo di Mondovì, een plaats met ruim vijfhonderd inwoners in Valle Corsaglia in de provincie Cuneo. De Italiaanse carabinieri zoeken daar in de omgeving. Het zoekgebied is iets uitgebreid in de ochtend, maar blijft niet erg groot. Het gebied is op veel plekken moeilijk begaanbaar.

De politie beschouwt de man als zeer gevaarlijk en waarschuwt mensen in de buurt om op te letten. Er wordt niet alleen in het bos gezocht, maar ook bij huizen en boerderijen. Bij de zoektocht is ook een helikopter ingezet.

Meer uit Binnenland

Dinsdag opnieuw landelijk geen NS-treinen door staking

UTRECHT (ANP) - Door een staking van NS-personeel rijden er dinsdag opnieuw landelijk geen NS-treinen. Dat meldt NS zondag, nadat spoorvakbond VVMC had aangekondigd de regionale staking in het westen uit te breiden naar de regio noordwest. NS zegt hierdoor "geen betrouwbare dienstregeling te kunnen bieden".

38 minuten geleden
Even tot hier-plaquette kapot, Arnhem wil 'hufterproof' monument

ARNHEM (ANP) - De nieuwe plaquette die het programma Even tot hier onlangs bij de John Frostbrug in Arnhem had geplaatst, is vernield. Dat heeft de gemeente Arnhem zondag bevestigd na berichtgeving van De Gelderlander. De nieuwe plaquette verving een oud bronzen monument dat in april was vernield.

2 uur geleden
Belangenclub Rover bezorgd om onverwachte uitbreiding NS-staking

AMERSFOORT (ANP) - Reizigersvereniging Rover is bezorgd om de aangekondigde uitbreiding van de NS-staking aankomende dinsdag. Directeur Freek Bos verwacht dat dit voor meer overlast zorgt. "Onverwachte uitbreidingen zullen de sympathie en steun verder doen afbrokkelen."

2 uur geleden
Spoorvakbond VVMC: dinsdag NS-staking in hele Randstad

UTRECHT (ANP) - Spoorvakbond VVMC gaat dinsdag in de hele Randstad staken. Volgens VVMC wordt naast de regio West ook in de regio Noord-West het werk neergelegd. De bond heeft een zogenoemde formele aanzegging naar NS gestuurd om de staking aan te kondigen.

4 uur geleden
Regenachtige nacht voor deelnemers aan de Roparun

ROTTERDAM (ANP) - Lopers die meedoen aan de Roparun hebben een regenachtige nacht achter de rug. Soms moesten de deelnemers schuilen, zegt een woordvoerder van Roparun, een estafetteloop van ruim 500 kilometer waarmee geld wordt ingezameld voor mensen met kanker.

5 uur geleden
Politie zoekt niet verder na melding barende vrouw Rockanje

ROCKANJE (ANP) - De politie zoekt zondagochtend niet verder naar een vrouw die aan het bevallen zou zijn in het natuurgebied Voornes Duin bij Rockanje (Zuid-Holland). "Er zijn geen nieuwe aanknopingspunten binnengekomen en we houden er sterk rekening mee dat er een valse melding is gedaan", zegt een woordvoerster van de politie.

6 uur geleden
Platina Boek voor prentenboek Coco kan het!

AMSTERDAM (ANP) - Het kinderboek Coco kan het! van schrijfster en illustrator Loes Riphagen is bekroond met een Platina Boek. De auteur ontving de onderscheiding omdat van het boek meer dan 150.000 exemplaren zijn verkocht.

6 uur geleden