Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse modeontwerper Roberto Cavalli (83) overleden

Italiaanse modeontwerper Roberto Cavalli (83) overleden

FLORENCE (ANP) - Modeontwerper Roberto Cavalli is overleden. De 83-jarige Italiaan stierf in zijn woning in Florence na een lang ziekbed, meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

Cavalli, die een voorliefde had voor slangen- en andere dierenprints, begon zijn eigen modelabel in de jaren zestig. Hij werd pas later een grote naam dankzij zijn gebruik van bedrukt leer. Wereldberoemde sterren als Sophia Loren en Brigitte Bardot begonnen zijn creaties te dragen en ook in de generaties daarna bleef Cavalli populair in Hollywood, van Kim Kardashian tot Jennifer Lopez.

De Italiaan pronkte met zijn Ferrari's, stond bekend als sigarenroker en om zijn opengeknoopte overhemden, en bezat een paarse helikopter en Toscaanse wijngaard.

Cavalli trouwde twee keer en had zes kinderen. De laatste werd pas recent geboren. Vorig jaar maart werd bekend dat het 45 jaar jongere model Sandra Nilsson, met wie hij sinds 2014 samen was, een zoon had gekregen.

Meer uit Buitenland

Merz pleit tijdens partijcongres voor eenheid binnen CDU

STUTTGART (ANP) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz heeft tijdens het partijcongres van zijn CDU opgeroepen tot eenheid binnen de partij. Volgens Duitse media heerst er momenteel veel ontevredenheid onder Merz' partijgenoten over het regeringsbeleid. Volgens Tagesschau was er "zelden zoveel onrust" in de christendemocratische partij.

12 minuten geleden
Duitse minister eist vrijlating correspondent in Turkije

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse minister van Cultuur Wolfram Weimer heeft de onmiddellijke vrijlating geëist van een in Turkije gearresteerde correspondent van de nieuwsorganisatie Deutsche Welle (DW). De Turkse regering moet er volgens Weimer voor zorgen dat hij wordt vrijgelaten, omdat de beschuldigingen tegen hem ongegrond zouden zijn. "Journalistiek werk is niet strafbaar", aldus Weimer.

27 minuten geleden
Duterte niet bij hoorzittingen van Internationaal Strafhof

DEN HAAG (ANP/AFP) - De Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte (80) is volgende week niet bij zijn hoorzittingen voor het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag. De voorbereidende zittingen zijn bedoeld om te bepalen of er genoeg bewijs tegen hem is voor een rechtszaak.

29 minuten geleden
Geen verbod op radicaal-rechtse mars in Lyon na dood activist

LYON (ANP) - De radicaal-rechtse mars ter nagedachtenis aan de gedode activist Quentin Deranque in Lyon gaat zaterdag gewoon door. De burgemeester van die stad had opgeroepen tot een verbod, maar de minister van Binnenlandse Zaken Laurent Nuñez heeft tegen de Franse nieuwszender RTL gezegd dat de demonstratie doorgaat.

2 uur geleden
Onderzoek in voormalige woning ex-prins Andrew voortgezet

WINDSOR (ANP/RTR) - Het onderzoek naar activiteiten van Andrew Mountbatten-Windsor wordt voortgezet in zijn voormalige woning in het park van Windsor, de Royal Lodge. De politie heeft bekendgemaakt dat het onderzoek in zijn huidige woning op het landgoed Sandringham in Norfolk is afgerond.

3 uur geleden
Oppositiepoliticus Venezuela vrij na goedkeuring amnestiewet

CARACAS (ANP/AFP) - De Venezolaanse oppositiepoliticus Juan Pablo Guanipa is vrijgelaten na de goedkeuring van een amnestiewet door het parlement. De wetgeving moet ervoor zorgen dat politieke gevangenen vrijkomen.

3 uur geleden
Venezolaans parlement keurt omstreden amnestiewet unaniem goed

CARACAS (ANP/RTR/AFP/BLOOMBERG) - Het Venezolaanse parlement heeft een langverwachte amnestiewet goedgekeurd die ervoor zou kunnen zorgen dat honderden politieke gevangenen vrijkomen. Aan de wet zijn echter uitzonderingen toegevoegd, waardoor veel gevangenen waarschijnlijk blijven vastzitten.

3 uur geleden