Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse modeontwerper Roberto Cavalli (83) overleden

Italiaanse modeontwerper Roberto Cavalli (83) overleden

FLORENCE (ANP) - Modeontwerper Roberto Cavalli is overleden. De 83-jarige Italiaan stierf in zijn woning in Florence na een lang ziekbed, meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

Cavalli, die een voorliefde had voor slangen- en andere dierenprints, begon zijn eigen modelabel in de jaren zestig. Hij werd pas later een grote naam dankzij zijn gebruik van bedrukt leer. Wereldberoemde sterren als Sophia Loren en Brigitte Bardot begonnen zijn creaties te dragen en ook in de generaties daarna bleef Cavalli populair in Hollywood, van Kim Kardashian tot Jennifer Lopez.

De Italiaan pronkte met zijn Ferrari's, stond bekend als sigarenroker en om zijn opengeknoopte overhemden, en bezat een paarse helikopter en Toscaanse wijngaard.

Cavalli trouwde twee keer en had zes kinderen. De laatste werd pas recent geboren. Vorig jaar maart werd bekend dat het 45 jaar jongere model Sandra Nilsson, met wie hij sinds 2014 samen was, een zoon had gekregen.

Meer uit Buitenland

Gewapende groepen ontvoeren opnieuw tientallen Nigerianen

ABUJA (ANP/AFP) - In het noorden van Nigeria zijn afgelopen weekend opnieuw tientallen mensen ontvoerd door gewapende bendes. Bij twee losse incidenten zijn 47 boeren en 40 vrouwen gekidnapt.

1 uur geleden
Franse oud-president Hollande overweegt terugkeer

PARIJS (ANP) - De Franse oud-president François Hollande overweegt om mee te doen aan de presidentsverkiezingen van volgend jaar. Hij zegt tegen de Italiaanse krant La Repubblica nog geen besluit te hebben genomen, maar alleen te willen deelnemen als hij ook denkt te kunnen winnen.

1 uur geleden
Media Iran: geen plannen voor onderhandelingen met VS

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse delegatie bij de Verenigde Naties in New York heeft geen plannen voor onderhandelingen met de Verenigde Staten. Dat schrijft het Iraanse persbureau IRNA, dat zich baseerde op een bron.

1 uur geleden
Witte Huis ontkent dat er wapenverkopen aan China worden gepland

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering heeft geen plannen om wapens te verkopen aan China. Dat wordt vanuit het Witte Huis benadrukt nadat de Amerikaanse ambassadeur in China zich daarover had uitgesproken, berichten de kranten The Wall Street Journal en The New York Times.

2 uur geleden
Nederland trekt 10 miljoen uit voor training Oekraïners

BRUSSEL (ANP) - Nederland trekt 10 miljoen euro uit voor trainingsfaciliteiten in Oekraïne om ervoor te zorgen dat meer mensen getraind kunnen worden. Dat heeft minister Dilan Yeşilgöz (Defensie) gezegd bij aankomst in Brussel, waar de EU-ministers van Defensie maandag onder meer extra steun aan Oekraïne bespreken.

2 uur geleden
Nog veel politie bij luchtmachtbasis VK na terreuraanhoudingen

WHELFORD (ANP) - Bij de belangrijke Britse luchtmachtbasis Fairford is maandagochtend nog steeds veel politie aanwezig. Ook is er volgens Sky News nog een afzetting bij het nabijgelegen dorp Whelford, waar bewoners van tientallen huizen het verzoek hadden gekregen te evacueren.

2 uur geleden
Demonstranten verlaten straat omstreden Oranjemars Noord-Ierland

PORTADOWN (ANP/DPA) - De honderden demonstranten die zondag in het Noord-Ierse Portadown een omstreden pro-Britse mars tegenhielden, hebben de straat die zij blokkeerden verlaten. Een groep bewoners meldt volgens de BBC wel wacht te blijven houden op Garvaghy Road.

7 uur geleden