Italiaanse justitie heft quarantaine van drie voetbalclubs op
ROME (ANP) - De Italiaanse justitie heeft zaterdag de quarantaine van drie voetbalclubs uit de Serie A opgeheven. Het gaat om Torino, Salernitana en Udinese. De profliga was naar de rechter gestapt, omdat gezondheidsautoriteiten de clubs in het geheel in afzondering hadden gezet, na besmettingen met het coronavirus bij enkele spelers.
De rechter vond dat niet besmette spelers niet in quarantaine hoefden, omdat ze afdoende zijn gevaccineerd. De beslissing van de autoriteiten om Bologna in afzondering te plaatsen, werd wel gesteund door de rechtbank. Volgens Gazzetta dello Sport kwam dat omdat "slechts twee derde van de spelersgroep van Bologna een derde vaccinatieprik had gekregen". Twee spelers kregen bovendien eerder deze week pas hun eerste dosis.
Meer uit Voetbal
BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."
45 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
1 uur geledenNYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
2 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armeniƫ of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
14 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
14 uur geleden