Italiaanse bondscoach voert drie wijzigingen door
LEIPZIG (ANP) - De Italiaanse bondscoach Luciano Spalletti heeft voor het EK-duel met Kroatië drie wijzigingen doorgevoerd in vergelijking met de laatste wedstrijd op het EK tegen Spanje. Spalletti gaf eerder al aan dat hij zijn elftal op een aantal plekken zou wijzigen.
Gianluca Scamacca is voorin vervangen door Mateo Retegui, Matteo Darmian krijgt de voorkeur boven Federico Chiesa en op het middenveld heeft Davide Frattesi plaatsgemaakt voor Giacomo Raspadori.
Kroatië begint zonder Ivan Perisic en Josip Juranovic aan de wedstrijd in Leipzig. Luka Modric heeft wel een basisplaats, net als Ajacied Josip Sutalo.
De aftrap is om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - De bus die de Nederlandse supporters op het wereldkampioenschap voetbal voorgaat bij de zogenoemde 'fanwalk' op de dag van een wedstrijd van Oranje, is vrijdag vanuit de Verenigde Staten vertrokken naar Mexico. Het Nederlands elftal speelt daar in de nacht van maandag op dinsdag om 03.00 uur Nederlandse tijd in het Monterrey Stadium in Guadalupe tegen Marokko in de zestiende finales.
33 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP/AFP) - De Franse ploeg wil bondscoach Didier Deschamps een hart onder de riem steken tijdens de laatste WK-groepswedstrijd tegen Noorwegen op vrijdagavond. Dat zei middenvelder Aurélien Tchouaméni tijdens de persconferentie voor het duel. Deschamps ontbreekt bij de wedstrijd in Boston Stadium vanwege de uitvaart van zijn moeder.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt over de transfer van vleugelverdediger Fouad Zahouani van het Marokkaanse Union Touarga Sportif. De 20-jarige Marokkaan tekent na het afronden van de laatste formaliteiten een contract tot medio 2029. Dat meldt Ajax op de eigen website.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.
7 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"
9 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.
9 uur geleden