Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaans ex-premier Berlusconi weer in ziekenhuis

Italiaans ex-premier Berlusconi weer in ziekenhuis

MILAAN (ANP) - De 84-jarige ex-premier van Italië, Silvio Berlusconi, is maandag weer opgenomen in een ziekenhuis. Hij heeft "gezondheidsproblemen" volgens een advocaat die hem woensdag in een proces in Milaan verdedigt. Het is niet bekend hoe ernstig de problemen zijn en in kringen rond de ex-politicus is gezegd dat hij niet heel erg ziek is. Zijn advocaat zei in de rechtszaal dat het proces niet stilgelegd hoeft te worden, maar dat Berlusconi er zelf niet bij kan zijn. Berlusconi belandde vorig jaar in het ziekhuis als gevolg van een coronabesmetting. Dit jaar is hij opgenomen geweest vanwege hartproblemen en later een val in zijn huis.

De ondernemer en politicus Berlusconi is drie keer premier geweest in de jaren 1994 -2011. Tegen hem zijn tientallen processen gevoerd en hij is slechts één keer tot een celstraf veroordeeld, wegens belastingfraude in 2012. Momenteel loopt er in Milaan al maanden een proces tegen Berlusconi dat voortvloeit uit een eerdere zaak rond de relatie van toenmalig premier Berlusconi met een nachtclubdanseres.

Meer uit Buitenland

Plunderingen en gewelddadige confrontaties bij protesten Bolivia

LA PAZ (ANP/AFP) - Protesten in de Boliviaanse hoofdstad La Paz zijn geëscaleerd. Demonstranten bestormden onder meer overheidsgebouwen en een protestleider wordt door de regering vervolgd voor terrorisme vanwege het veroorzaken van onrust.

15 minuten geleden
Trump kondigt uitbreiding kortingsregeling voor medicijnen aan

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft aangekondigd dat TrumpRx.gov nu ook generieke medicijnen zal gaan aanbieden. TrumpRx.gov is een door de overheid gesteunde website die kortingen biedt op receptgeneesmiddelen.

18 minuten geleden
Vijf doden bij schietpartij en 'haatmisdrijf' in moskee San Diego

SAN DIEGO (ANP/RTR/AFP) - Bij een schietpartij in een islamitisch centrum in de Californische stad San Diego zijn drie mensen gedood. Dat meldt de politie, die het schieten onderzoekt als "haatmisdrijf".

2 uur geleden
Justitie Minnesota vervolgt ICE-agent om onder meer mishandeling

MINNEAPOLIS (ANP/AFP/RTR) - Aanklagers in de Amerikaanse staat Minnesota hebben een 53-jarige agent van de immigratie- en douanedienst ICE aangeklaagd wegens onder meer mishandeling met behulp van een gevaarlijk vuurwapen. De aanklacht heeft betrekking op schoten die half januari zijn gelost op een Venezolaanse migrant die in het been werd getroffen.

3 uur geleden
Grote politiemacht in San Diego naar moskee om melding schutter

SAN DIEGO (ANP) - Een grote politiemacht, inclusief pantserwagens, is in de Californische stad San Diego opgetrokken rond een islamitisch centrum met moskee in de wijk Clairmont. Er zou een schutter in het complex actief zijn, meldt de burgemeester van de stad,Todd Gloria.

3 uur geleden
Trump zegt af te zien van geplande aanval dinsdag op Iran

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt dat een op dinsdag voorziene aanval op Iran niet doorgaat. Er zijn momenteel diplomatieke inspanningen om Iran en de VS tot een overeenkomst te brengen. De aanval is volgens hem tot nader order uitgesteld. Trump waarschuwde dat de VS klaarstaan voor nieuwe aanvallen op Iran indien er geen deal gesloten kan worden.

4 uur geleden
Amerikaanse arts loopt ebola op in Congo

KINSHASA (ANP/RTR) - Een Amerikaanse arts die werkt als zendeling in Congo, is positief getest op ebola nadat hij patiënten had behandeld in een lokaal ziekenhuis. Dat meldt Fox News op gezag van de christelijke hulporganisatie Serge. Volgens die Amerikaanse nieuwszender hebben twee andere Amerikaanse zendelingen ter plaatse, onder wie de vrouw van de besmette arts, geen symptomen. Ook zij werkten met patiënten. Hoe het de arts vergaat, wordt niet gemeld.

5 uur geleden