
Italiaan Rossi blijft bondscoach Hongarije
BOEDAPEST (ANP/DPA) - De Italiaan Marco Rossi blijft ook na de vroege uitschakeling van Hongarije bondscoach van het nationale elftal van het land. Voorzitter Sandor Csanyi van de Hongaarse voetbalbond heeft na een gesprek "het onvoorwaardelijke vertrouwen van de bond" uitgesproken.
Rossi heeft nog een contract tot eind 2025 bij het Hongaars elftal. De 59-jarige coach wil lering trekken uit de uitschakeling in de groepsfase van het EK en beginnen met de voorbereiding voor de Nations League. Hongarije neemt het dan op 7 september op tegen Duitsland, waartegen de ploeg ook al op het EK speelde. Duitsland won dat duel met 2-0.
Hongarije zit verder in de groep met Nederland en Bosnië en Herzegovina. Het Nederlands elftal speelt op 11 oktober de uitwedstrijd tegen Hongarije.
"Het EK is teleurstellend verlopen, maar er is niets dramatisch gebeurd", keek Rossi op het EK terug. De voormalige verdediger is al sinds de zomer van 2018 bondscoach van Hongarije.
Meer uit Voetbal
TAMPERE (ANP) - AZ speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen Ilves Tampere. De Finnen speelden donderdag in de eerste voorronde van de Europa League gelijk tegen Sjachtar Donetsk: 0-0. Dat was niet genoeg na de 6-0-nederlaag van een week eerder tijdens de eerste ontmoeting. Ilves Tampere gaat daardoor verder in de Conference League.
35 minuten geledenSITTARD (ANP) - Alessio Da Cruz vertrekt bij Fortuna Sittard. De 28-jarige aanvaller maakt de overstap naar Athletic Club, dat in Brazilië uitkomt op het tweede niveau.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Noa Lang heeft dan eindelijk zijn transfer naar Napoli officieel te pakken. De 26-jarige international van het Nederlands elftal heeft, nadat er al weken geruchten over waren, in Napels zijn handtekening gezet onder een contract voor vijf jaar. Dat meldt PSV.
5 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP) - Indonesië-bondscoach Patrick Kluivert treft in oktober Saudi-Arabië en Irak in de strijd om een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Saudi-Arabië, dat zich voor de zevende keer kan plaatsen voor het WK, is de gastheer voor de duels.
10 uur geledenGENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.
21 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.
21 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.
1 dag geleden