
Italiaan Nicolato nieuwe bondscoach van voetballers Letland
RIGA (ANP/RTR) - Paolo Nicolato is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Letland. De 57-jarige Italiaan is de opvolger van Dainis Kazakevics, die in december werd ontslagen.
Nicolato had de afgelopen jaren verschillende nationale jeugdploegen van Italiƫ onder zijn hoede. Letland slaagde en niet in zich te kwalificeren voor het EK van komende zomer in Duitsland. De ploeg eindigde als laatste in een poule van het kwalificatietoernooi, met slechts een zege.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Chelsea zakt na een goede start van het seizoen steeds verder weg in de Premier League. De Londenaren gingen vrijdag hard onderuit bij Brighton & Hove Albion, waar oud-Feyenoorder Yankuba Minteh twee keer scoorde: 3-0.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag lijkt serieus mee te gaan doen in de strijd om promotie naar de Eredivisie. Het elftal van coach Darije Kalezic boekte tegen Jong Ajax de vierde opeenvolgende zege: 1-0. ADO staat nu op de derde plaats en is koploper in de stand om de derde periodetitel.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Eredivisie een kleine overwinning behaald op Sparta Rotterdam. De Deventenaren hadden genoeg aan een doelpunt van Jakob Breum: 1-0. Go Ahead heeft uit de laatste zes thuisduels in de competitie 16 punten behaald.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis blijft bij Ajax voetballen. De 33-jarige aanvaller heeft zijn na dit seizoen aflopende contract met twee jaar verlengd, tot de zomer van 2027.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Edwin Reijntjes vertrekt als algemeen directeur van Vitesse. Met het verwelkomen van de nieuwe aandeelhouders zit het werk van de 66-jarige bestuurder er na ruim tien maanden op, meldt de Arnhemse voetbalclub in een persbericht. Timo Braasch en Jaap Noltes zijn aangesteld als nieuwe interim-directeuren.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt de crisis bij de club snel te bezweren. Het elftal van trainer Ron Jans wist de laatste vijf wedstrijden op rij niet te winnen en ging zondag voor eigen publiek onderuit tegen hekkensluiter Almere City FC (0-1).
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk of Ajax-trainer Francesco Farioli zondag de beschikking heeft over Daniele Rugani en Jorrel Hato voor het thuisduel met Heracles Almelo. De verdedigers kwamen donderdag niet ongeschonden uit de gewonnen wedstrijd bij het Belgische Union in de tussenronde van de Europa League (0-2).
9 uur geleden