Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ISU schrapt WK shorttrack in Seoul definitief

ISU schrapt WK shorttrack in Seoul definitief

LAUSANNE (ANP) - De vanwege het coronavirus afgelaste wereldtitelstrijd shorttrack in Zuid-Korea wordt in het najaar niet meer ingehaald. De internationale schaatsunie ISU maakte bekend dat het niet lukt om het toernooi in oktober alsnog in Seoul af te werken. Het evenement stond voor 13 tot en met 15 maart op de agenda.

Ook de WK kunstrijden in Montreal zijn voor dit jaar definitief geschrapt. Dat toernooi zou van 16 tot en met 22 maart worden gehouden, maar werd vanwege de mondiale uitbraak van het coronavirus eveneens uitgesteld.

Op 28 april zal het hoofdbestuur van de ISU, onder leiding van voorzitter Jan Dijkema, onder meer de gevolgen van de coronacrisis voor de wedstrijdkalender van het nieuwe seizoen bespreken. De eerstvolgende WK shorttrack staan voor maart 2021 in Rotterdam op het programma.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz verslaat Fritz in Parijs, Jodar naar ATP Finals

PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.

9 uur geleden
Amerikaanse tennisser Tiafoe naar ATP Finals

PARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.

14 uur geleden
Duitse regering wil WK ijshockey zonder Rusland

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse regering heeft een duidelijk standpunt ingenomen over het WK ijshockey voor mannen in mei 2027. Dat toernooi kan zoals gepland doorgaan in Duitsland, maar dan wel zonder Rusland.

16 uur geleden
Veelbesproken olympisch bokskampioene Khelif maakt profdebuut

PARIJS (ANP/AFP) - De Algerijnse olympisch kampioene boksen Imane Khelif maakt op 15 december in Parijs haar rentree in de ring. Het wordt haar eerste partij als prof. Ze heeft sinds het behalen van haar gouden medaille op de Spelen van Parijs in 2024 niet meer gebokst in competieverband.

18 uur geleden
Nuis neemt WB-startplek geblesseerde De Boo over op 1000 meter

UTRECHT (ANP) - Kjeld Nuis kan bij de wereldbekerwedstrijden langebaanschaatsen in Beijing (China) en Obihiro (Japan) toch uitkomen op de 1000 meter. De schaatsbond KNSB heeft hem de startplek gegeven die Jenning de Boo heeft ingeleverd. De Boo mist de eerste twee wereldbekers, omdat hij door een val van zijn fiets zijn sleutelbeen heeft gebroken.

20 uur geleden
Tennisser Sinner stopt met coach Cahill en gaat door met Norman

TURIJN (ANP/AFP) - De Italiaanse toptennisser Jannik Sinner beëindigt na vijf jaar de samenwerking met zijn Australische coach Darren Cahill. Hij gaat verder met de Zweed Magnus Norman. Dat meldde de vijfvoudig grandslamwinnaar in een verklaring op zijn sociale media.

21 uur geleden
Permane langer teambaas Racing Bulls in Formule 1

SÃO PAULO (ANP) - Alan Permane blijft langer teambaas van Racing Bulls, het zusterteam van Red Bull in de Formule 1. De 59-jarige Brit heeft bijgetekend tot eind 2031, meldt de renstal in een persbericht.

22 uur geleden