Israëlische clubs spelen Europese thuisduels in Servië
TEL AVIV (ANP) - De Israëlische clubs Maccabi Haifa en Maccabi Tel Aviv spelen hun eerstvolgende Europese thuisduels in Servië. De wedstrijden vinden volgens de Europese voetbalbond UEFA plaats achter gesloten deuren.
Haifa neemt het in Groep F van de Europa League op 30 november in Belgrado op tegen Rennes. Tel Aviv speelt op 25 november tegen het Oekraïense Zorja Loehansk in de TSC Arena in Backa Topola.
De Europese voetbalbond maakte vorige maand al bekend dat de Israëlische voetbalclubs hun Europese thuiswedstrijden tot nader order buiten de eigen landsgrenzen moeten afwerken. "Na een grondige evaluatie van de huidige veiligheids- en beveiligingssituatie op het hele grondgebied van Israël heeft het uitvoerend comité van de UEFA besloten dat er tot nader order geen UEFA-competitiewedstrijden in Israël mogen worden gespeeld", aldus de Europese voetbalbond in een verklaring.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
36 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
4 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
22 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geleden