Israëlische clubs spelen Europese thuisduels in Servië
TEL AVIV (ANP) - De Israëlische clubs Maccabi Haifa en Maccabi Tel Aviv spelen hun eerstvolgende Europese thuisduels in Servië. De wedstrijden vinden volgens de Europese voetbalbond UEFA plaats achter gesloten deuren.
Haifa neemt het in Groep F van de Europa League op 30 november in Belgrado op tegen Rennes. Tel Aviv speelt op 25 november tegen het Oekraïense Zorja Loehansk in de TSC Arena in Backa Topola.
De Europese voetbalbond maakte vorige maand al bekend dat de Israëlische voetbalclubs hun Europese thuiswedstrijden tot nader order buiten de eigen landsgrenzen moeten afwerken. "Na een grondige evaluatie van de huidige veiligheids- en beveiligingssituatie op het hele grondgebied van Israël heeft het uitvoerend comité van de UEFA besloten dat er tot nader order geen UEFA-competitiewedstrijden in Israël mogen worden gespeeld", aldus de Europese voetbalbond in een verklaring.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.
55 minuten geledenGENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
7 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
18 uur geleden