Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Israel - Premier Tech laat viervoudig Tourwinnaar Froome thuis

Israel - Premier Tech laat viervoudig Tourwinnaar Froome thuis

PARIJS (ANP) - Israel - Premier Tech gaat zonder Chris Froome naar de Tour de France. De wielerploeg zet dit jaar vooral in op ritzeges en kiest daarom voor andere renners.

De 38-jarige Froome won de Tour vier keer, in 2013, 2015, 2016 en 2017. De Brit behaalde de laatste jaren, mede door de nodige blessures, weinig aansprekende resultaten. Hij moest de laatste editie van de Ronde van Frankrijk enkele dagen voor de finish in Parijs verlaten door een coronabesmetting. De Ronde van Spanje reed Froome wel uit, maar zonder rol van betekenis te spelen.

Het team van Israel - Premier Tech bestaat uit de Belg Dylan Teuns, de Canadezen Michael Woods, Hugo Houle en Guillaume Boivin, de Australiërs Simon Clarke en Nick Schultz, de Let Krists Neilands en de Nieuw-Zeelander Corbin Strong.

"We hebben een sterke ploeg en zijn klaar om agressief te koersen. Ons hoofddoel is om voor ritzeges te gaan", aldus sportief manager Rik Verbrugghe. "We weten allemaal dat het moeilijk is om een rit te winnen in de Tour, maar ik geloof dat elke van onze acht renners daartoe in staat is."

Meer uit Sport

Tennisser De Jong is Van de Zandschulp voorbij op wereldranglijst

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft Botic van de Zandschulp op de wereldranglijst ingehaald. De 24-jarige Nederlander bereikte vorige week de derde ronde van het masterstoernooi van Rome en steeg op de ranking van de 93e naar de 87e positie. Van de Zandschulp leverde juist vier plaatsen in en is nu de mondiale nummer 89. Tallon Griekspoor blijft de beste Nederlander, op de 34e plek.

3 uur geleden
Tennisser Alcaraz verslaat teruggekeerde Sinner in finale Rome

ROME (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) heeft voor het eerst het masterstoernooi in Rome op zijn naam geschreven. De nummer 3 van de wereld was in de finale met 7-6 (5) 6-1 te sterk voor de Italiaan Jannik Sinner, die zijn eerste toernooi speelde na een dopingschorsing van drie maanden.

18 uur geleden
Motorcrosser Herlings boekt in Dutch Masters eerste seizoenszege

MARKELO (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft zijn eerste overwinning van dit seizoen behaald. De vijfvoudig wereldkampioen won in Markelo de derde en laatste cross van de Dutch Masters. Hij won beide manches in de 500cc.

19 uur geleden
Van Aert wint rit in Giro, Del Toro verovert roze leiderstrui

SIENA (ANP) - Wout van Aert heeft de negende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was een rit met enkele gravelstroken en finish in Siena, waar ook de Strade Bianche elk voorjaar eindigt. De Belg van Visma - Lease a Bike versloeg in de sprint de Mexicaan Isaac Del Toro, met wie hij vooraan was overgebleven na een hectische finale. De 22-jarige renner van UAE Team Emirates nam wel de leiderstrui over van de Italiaan Diego Ulissi.

19 uur geleden
Verstappen wint in Italië zijn tweede Grote Prijs van het seizoen

IMOLA (ANP) - Max Verstappen (27) heeft de GP van Emilia-Romagna gewonnen. Het is de vierde keer op rij dat de Nederlander zegeviert op het circuit in Imola. Het is de tweede overwinning van Verstappen dit seizoen. De McLarens van Lando Norris en Oscar Piastri eindigden als tweede en derde.

20 uur geleden
Van Poppel grijpt naast derde ritzege in Ronde van Hongarije

ESZTERGOM (ANP) - Danny van Poppel heeft net naast zijn derde ritzege gegrepen in de Ronde van Hongarije. De renner van Red Bull - Bora-hansgrohe moest in de sprint van de vijfde en laatste etappe de Colombiaan Juan Sebastián Molano voorlaten. Het was na de Classic Brugge-De Panne de tweede zege van het seizoen voor de 30-jarige renner van UAE Team Emirates. De Duitser Tim Torn Teutenberg werd derde.

20 uur geleden
Van Dam stijgt op slotdag Dutch Ladies Open naar tweede plaats

EEMNES (ANP) - Anne van Dam is op de laatste dag van het Dutch Ladies Open in Eemnes gestegen naar de gedeelde tweede plaats. De beste golfster van Nederland klom zeven plaatsen na een ronde van 68 slagen (-4).

21 uur geleden