Isak bezorgt Sociedad winst in Baskische derby
SAN SEBASTIAN (ANP) - De Zweedse spits Alexander Isak heeft Real Sociedad weer een aansprekende zege bezorgd. De 20-jarige aanvaller, die vorig seizoen op huurbasis voor Willem II speelde, besliste de Baskische derby tegen Athletic Club in het voordeel van Sociedad: 2-1. Isak had donderdag met twee doelpunten ook al een belangrijk aandeel in de verrassende zege op Real Madrid in het Spaanse bekertoernooi (3-4).
Portu zette de thuisclub na 65 minuten op voorsprong in San Sebastián. De bezoekende ploeg uit Bilbao kwam al snel weer op gelijke hoogte via Iñaki Williams, de spits die donderdag in de blessuretijd de winnende treffer binnen kopte in de bekerwedstrijd tegen FC Barcelona (1-0). In de 83e minuut besliste Isak het duel tussen de twee Baskische clubs in het voordeel van Real Sociedad, dat zich op de zesde plaats in La Liga nestelde. Athletic staat met zes punten minder op de negende plaats.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
11 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
12 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
16 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
19 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
19 uur geleden