Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Iron Throne uit Game of Thrones geveild voor 1,2 miljoen dollar

Iron Throne uit Game of Thrones geveild voor 1,2 miljoen dollar

DALLAS (ANP) - Op een veiling van Heritage Auctions in de Amerikaanse stad Dallas zijn zaterdag diverse items uit Game of Thrones onder de hamer gegaan. Een replica van de Iron Throne, die in de serie de heerser over de zeven koninkrijken van Westeros toebehoort, bracht 1,2 miljoen dollar (bijna 1,1 miljoen euro) op.

Verschillende outfits van personages uit de serie werden voor meer dan 100.000 dollar geveild. Voor een zwaard van Jon Snow (gespeeld door Kit Harington) werd 400.000 dollar neergeteld. Een outfit van dezelfde Jon Snow ging voor 337.500 dollar onder de hamer. Een kostuum van Nikolaj Coster-Waldau's personage Jaime Lannister werd voor 275.000 dollar verkocht en een witte bontjas van Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) werd voor 125.000 dollar geveild.

Ook voor een kostuum dat werd gedragen door de Nederlandse actrice Carice van Houten werd diep in de buidel getast. De robijnrode outfit van haar personage Melisandre wisselde voor 36.250 dollar van eigenaar.

Meer uit Buitenland

Tanker voor de kust van VAE geraakt door onbekende projectielen

DUBAI (ANP) - Een tanker is voor de kust van de Verenigde Arabische Emiraten geraakt door onbekende projectielen. Dat meldt de Britse scheepvaartmonitor United Kingdom Maritime Trade Operations (UKMTO) maandag.

2 uur geleden
CENTCOM ondersteunt Project Freedom in Straat van Hormuz

WASHINGTON (ANP) - De troepen van het Amerikaanse Centrale Commando (CENTCOM) zullen vanaf maandag steun verlenen aan Project Freedom om de vrijheid van scheepvaart voor de commerciële scheepvaart door de Straat van Hormuz te herstellen. Dat schrijft het CENTCOM op X.

3 uur geleden
Rudy Giuliani opgenomen in ziekenhuis in kritieke toestand

NEW YORK (ANP) - Oud-burgemeester Rudy Giuliani van New York is opgenomen in het ziekenhuis en "verkeert in kritieke, maar stabiele toestand". Dat meldt zijn woordvoerder Ted Goodman op X.

4 uur geleden
Iran: VS-plan voor Straat van Hormuz schendt staakt-het-vuren

TEHERAN (ANP) - Elke poging van de VS om zich te mengen in de Straat van Hormuz wordt beschouwd als een schending van het staakt-het-vuren. Dat schrijft Ebrahim Azizi, hoofd van de nationale veiligheidscommissie in het Iraanse parlement, op X.

4 uur geleden
VK wil meedoen aan Europese lening van 90 miljard voor Oekraïne

LONDEN (ANP) - Het Verenigd Koninkrijk staat op het punt onderhandelingen te starten om zich aan te sluiten bij het leningsplan ter waarde van 90 miljard euro van de EU voor Oekraïne. Dat stelt de Britse regering zondag in een verklaring.

5 uur geleden
Trump: VS helpen vanaf maandag schepen in Straat van Hormuz

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten beginnen maandagochtend met een operatie om schepen te begeleiden die vastzitten in de Straat van Hormuz. Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op Truth Social.

6 uur geleden
Merz rekent voorlopig niet op levering Amerikaanse Tomahawks

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz acht het momenteel onwaarschijnlijk dat de Verenigde Staten Duitsland zullen voorzien van de Tomahawk-kruisraketten die de toenmalige president Joe Biden in 2024 toezegde.

8 uur geleden