Iran kiest op WK alsnog voor Portugese bondscoach Queiroz
TEHERAN (ANP) - Carlos Queiroz keert terug als bondscoach van de voetballers van Iran. Volgens Iraanse staatsmedia volgt de 69-jarige Portugees de Kroaat Dragan Skocic op.
Queiroz was op de WK's van 2014 en 2018 ook bondscoach van Iran. Vier jaar terug behaalde hij met het land de beste prestatie ooit. Iran pakte in de groepsfase 4 punten en miste daarmee maar net een plek in de achtste finales.
Skocic won als bondscoach van Iran vijftien van de achttien duels. Dat leek voldoende om ook het WK te mogen doen. Dinsdag werd Mehdi Taj echter gekozen tot voorzitter van de Iraanse voetbalbond en die wilde Queiroz graag terughalen.
Iran speelt op het WK, dat in november in Qatar begint, in de groepsfase tegen Engeland, Wales en de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
7 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
10 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
11 uur geleden