Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Iraanse voetballer Daei feliciteert Ronaldo met evenaren record

Iraanse voetballer Daei feliciteert Ronaldo met evenaren record

TEHERAN (ANP) - De Iraanse oud-voetballer Ali Daei heeft Cristiano Ronaldo via Instagram gefeliciteerd met het evenaren van zijn wereldrecord. De Portugese superster maakte twee doelpunten in de laatste groepswedstrijd van het EK tegen Frankrijk (2-2) en voerde zijn totaal daarmee op naar 109 goals voor Portugal, een evenaring van het record van Daei.

"Mijn felicitaties aan Cristiano, die nu één goal verwijderd is van het verbeteren van het internationale doelpuntenrecord bij de mannen", schrijft de 52-jarige Iraniër bij een foto van Ronaldo. "Het maakt me trots dat deze indrukwekkende prestatie wordt geleverd door Ronaldo - een groot voetbalkampioen en een zorgzame humanist, die over de hele wereld mensen inspireert." Daei had al eerder de hoop uitgesproken dat zijn record ooit zou worden verbroken door Ronaldo. Hij schaart de Portugees bij de drie beste voetballers ooit, samen met de Argentijnen Diego Maradona en Lionel Messi.

Volgens de officiële cijfers maakte Daei, oud-speler van onder meer Bayern München en Hertha BSC, tussen 1993 en 2006 zijn 109 doelpunten in 149 interlands. Ronaldo speelde woensdagavond in Boedapest zijn 178e interland voor Portugal. De 36-jarige aanvaller kan zondag in de achtste finales van het EK tegen België het record alleen in handen nemen.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

7 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

8 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

8 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

9 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

9 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

10 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

11 uur geleden