Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Iordanescu weet nog niet of hij bondscoach van  Roemenië blijft

Iordanescu weet nog niet of hij bondscoach van Roemenië blijft

MÜNCHEN (ANP) - Edward Iordanescu weet nog niet of hij bondscoach blijft van de nationale voetbalploeg van Roemenië. "Ik ben heel trots op wat we hier hebben laten zien", zei hij na een nederlaag van 3-0 tegen het Nederlands elftal in de achtste finale van het EK. "Ik verwacht dat we nog beter kunnen worden, maar ik heb rust nodig. Ik sliep de laatste tijd maar drie of vier uur per nacht."

Iordanescu ging begin 2022, na het WK in Qatar, aan de slag als bondscoach van Roemenië, dat zich als winnaar van een poule met Zwitserland voor het EK in Duitsland plaatste. De Roemenen eindigden op dit EK als eerste in een poule, voor België, Slowakije en Oekraïne. Het contract van Iordanescu loopt na dit EK af.

"Op dit moment heeft mijn familie me meer nodig dan het nationale team", zei Iordanescu. "Ik heb twee jaar hard moeten werken en veel dingen moeten laten. Het was niet gemakkelijk, vooral voor mijn gezin. Ik moet nog even zien wat ik ga doen. Daar moet ik goed over nadenken voordat ik met onze nationale bond in gesprek ga."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

10 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

12 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

12 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

12 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

13 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

15 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

16 uur geleden