Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Iordanescu weet nog niet of hij bondscoach van  Roemenië blijft

Iordanescu weet nog niet of hij bondscoach van Roemenië blijft

MÜNCHEN (ANP) - Edward Iordanescu weet nog niet of hij bondscoach blijft van de nationale voetbalploeg van Roemenië. "Ik ben heel trots op wat we hier hebben laten zien", zei hij na een nederlaag van 3-0 tegen het Nederlands elftal in de achtste finale van het EK. "Ik verwacht dat we nog beter kunnen worden, maar ik heb rust nodig. Ik sliep de laatste tijd maar drie of vier uur per nacht."

Iordanescu ging begin 2022, na het WK in Qatar, aan de slag als bondscoach van Roemenië, dat zich als winnaar van een poule met Zwitserland voor het EK in Duitsland plaatste. De Roemenen eindigden op dit EK als eerste in een poule, voor België, Slowakije en Oekraïne. Het contract van Iordanescu loopt na dit EK af.

"Op dit moment heeft mijn familie me meer nodig dan het nationale team", zei Iordanescu. "Ik heb twee jaar hard moeten werken en veel dingen moeten laten. Het was niet gemakkelijk, vooral voor mijn gezin. Ik moet nog even zien wat ik ga doen. Daar moet ik goed over nadenken voordat ik met onze nationale bond in gesprek ga."

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

2 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

3 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

6 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

7 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

8 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

9 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

10 uur geleden