Inwoners Zandvoort verdienen met huis zakcentje tijdens Grand Prix
AMSTERDAM (ANP) - Inwoners van Zandvoort en omgeving grijpen de kans aan een zakcentje te verdienen aan de Grand Prix, nu zeker is dat het race-evenement met publiek doorgaat. Het aantal te huur aangeboden huizen, appartementen, caravans en mobiele woningen rond het eerste weekend van september neemt op Marktplaats in rap tempo toe, ziet de handelssite.
Met nog zestien dagen tot de start van de Grand Prix zijn er meer dan honderd advertenties te vinden op Marktplaats. Op overnachtingen kan geboden worden of er staat een vaste prijs voor, uiteenlopend van honderden tot duizenden euro's. Zo biedt Francisca een villa in "Bloemendaal vlakbij Grand Prix Zandvoort Formule 1" voor 9 personen aan voor 5000 euro voor drie nachten. Anette verhuurt drie tweepersoons kamers op 50 minuten fietsen van het circuit voor het hele weekend voor 300 euro. Toch wil ze zelf op 3, 4 en 5 september ook graag in de buurt blijven, want "de eigenaar is ook in huis aanwezig en ontvangt u graag tijdens dit bijzondere weekend".
Wilco en Anne grijpen het Formule 1-spektakel aan om een caravan die op loopafstand van het circuit op een caravanpark in Zandvoort staat, te verhuren voor 950 euro. "Te boeken voor max 6 personen. Mits er wel netjes met de caravan wordt omgesprongen." Jenny vraagt mensen die een "weekend kijken bij Max" op de planning hebben staan, te bieden op haar huis in Noordwijk, 20 minuten van Zandvoort.
Meer uit Binnenland
BARCELONA (ANP) - Vijf Nederlanders vertrekken zondag in verschillende boten vanuit Barcelona richting Gaza. Ze zijn onderdeel van een internationale vloot die Palestijnen hulp wil bieden. Later vertrekken vanuit Italiƫ en Griekenland nog tien Nederlanders.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bernard Z. (35), een van de verdachten die komende week terechtstaat voor de kunstroof in het Drents Museum in Assen in januari vorig jaar, heeft geen deal gesloten met justitie. Zijn advocaat bevestigt zaterdag een bericht hierover van RTL Nieuws.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Nationale Ombudsman Reinier van Zutphen is kritisch op het voornemen van het kabinet om te besparen op de bijstand. Van Zutphen heeft daarom een brief geschreven aan minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie, vertelt hij zaterdag in het NOS Radio 1 Journaal.
20 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In Den Haag vieren ADO-fans dat hun club vrijdagavond kampioen is geworden in de eerste divisie. Er wordt vuurwerk afgestoken en automobilisten en scooterrijders claxonneren. Bij het stadion van ADO Den Haag zijn tientallen mensen samengekomen, ziet een ANP-verslaggever. Daar is vuurwerk te horen en groene rook te zien.
1 dag geledenHILVERSUM (ANP) - Frank van Leeuwen heeft het 27e seizoen van De Slimste Mens gewonnen. De presentator van Goedemorgen Nederland versloeg in de finale van de kennisquiz van KRO-NCRV actrice Delilah Warcup-Van Eyck en theatermaker Bibi Roos.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - De eerste NS-conducteurs krijgen eind deze maand een bodycam uitgereikt. Het kan nog tot eind dit jaar duren voordat alle treinbeambten er een kunnen dragen tijdens hun werk. Dat meldt staatssecretaris Annet Bertram (Openbaar Vervoer, CDA) aan de Tweede Kamer.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA) roept staatssecretaris van Justitie en Veiligheid Claudia van Bruggen op de strenge communicatiemaatregelen op de zwaarst bewaakte afdelingen van gevangenissen te schrappen. In november werd het toezicht in zwaarbeveiligde inrichtingen zoals de Extra Beveiligde Inrichting (EBI) in Vught aangescherpt als gevolg van een nieuwe gevangeniswet.
1 dag geleden