Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inwoners India moeten langer binnen blijven vanwege coronavirus

Inwoners India moeten langer binnen blijven vanwege coronavirus

MUMBAI (ANP/BLOMBERG) - De ongeveer 1,3 miljard inwoners van India zullen na 4 mei in elk geval nog twee weken binnen moeten blijven vanwege de coronacrisis, al worden hier en daar de maatregelen versoepeld. Het Indiase ministerie van Binnenlandse Zaken maakte vrijdag bekend dat de lockdown wordt verlengd met twee weken.

Reizen tussen de staten blijft daardoor voorlopig verboden. In gebieden waar geen nieuwe infecties worden gemeld, worden de beperkingen versoepeld. Dat is vooral bedoeld om de economie weer wat op gang te brengen.

Het land ging op 25 maart op slot toen er net iets meer dan 600 infecties waren vastgesteld en 10 patiënten waren bezweken. Inmiddels zijn er officieel 35.000 besmettingen met meer dan 1000 doden.

Meer uit Buitenland

Zelensky nodigt Fico na energieruzie uit voor bezoek aan Kyiv

KYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de Slowaakse premier Robert Fico uitgenodigd voor een bezoek aan Kyiv. De twee belden over de betrekkingen tussen hun landen, nu de energieruzie van de afgelopen maanden is opgelost.

3 uur geleden
Israël neemt twee opvarenden Gaza-flotilla mee voor ondervraging

JERUZALEM (ANP/DPA) - Het Israëlische ministerie van Buitenlandse Zaken zegt dat twee opvarenden van de vloot die richting Gaza voer met hulpgoederen, naar Israël zijn gebracht voor verhoor. Eerder werd via de sociale media van de Global Sumud Flotilla bekendgemaakt dat alle activisten waren vrijgelaten op het Griekse eiland Kreta, behalve twee van de organisatoren.

4 uur geleden
Duitse defensieminister: troepenterugtrekking VS was te voorzien

BERLIJN (ANP/RTR) - De Duitse minister van Defensie Boris Pistorius zegt dat de Amerikaanse troepenterugtrekking "te voorzien" was. Volgens hem is Duitsland op de goede weg om zelf meer verantwoordelijkheid te nemen voor de eigen veiligheid.

7 uur geleden
Bultrug Timmy vrijgelaten in de Noordzee

SKAGEN (ANP/DPA) - Timmy, de bultrug die wekenlang vastlag voor de Duitse kust, is vrijgelaten. De walvis werd met een schip naar het Skagerrak gebracht, het deel van de Noordzee tussen Denemarken en Noorwegen, en is daar in open water losgelaten.

7 uur geleden
Mexicaanse gouverneur stapt op na drugskartel-aanklacht in VS

CULIACÁN (ANP) - Rubén Rocha Moya, de gouverneur van de Mexicaanse staat Sinaloa, is tijdelijk opgestapt. Dat meldt The New York Times. Rocha Moya werd deze week aangeklaagd in de Verenigde Staten, omdat hij banden zou hebben met een drugskartel.

7 uur geleden
Schip met bultrug Timmy vaart na vertraging Skagerrak op

SKAGEN (ANP) - Het schip dat de bultrug Timmy naar de Noordzee vervoert, vaart inmiddels op het Skagerrak, de zee tussen Denemarken en Noorwegen. Vrijdag draaide het schip vlak voor het Skagerrak nog om, omdat de golven op die zee te hoog waren.

8 uur geleden
President Cuba: gedrag VS is intimiderend en arrogant

HAVANA (ANP) - Volgens de Cubaanse president Miguel Díaz-Canel getuigen de nieuwe opgelegde Amerikaanse sancties "van morele armoede en van minachting voor het gevoel en het gezond verstand van de Amerikanen en de hele internationale gemeenschap". Dat schrijft de Cubaanse president op X.

13 uur geleden