Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Investeerders betalen 82,5 miljoen voor YouTubehit Hot Ones

Investeerders betalen 82,5 miljoen voor YouTubehit Hot Ones

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - First We Feast, het bedrijf achter de populaire YouTube-interviewshow Hot Ones, verandert van eigenaar. Een groep investeerders, waaronder mediabedrijf Mythical Entertainment van YouTube-sterren Rhett en Link, betaalt in totaal 82,5 miljoen dollar voor de onderneming.

Hot Ones bestaat sinds 2015. In het programma interviewt presentator Sean Evans beroemdheden terwijl ze kipkluifjes voorgeschoteld krijgen die overgoten zijn met pittige saus. Het niveau van pittigheid neemt met elk kluifje toe, waardoor de sterren aan het einde van het interview soms amper kunnen praten, omdat hun mond in brand lijkt te staan.

Met meer dan 14 miljoen abonnees zijn First We Feast en Hot Ones in de loop der jaren erg populair geworden. Zo kwamen actrice Jennifer Lawrence, topkok Gordon Ramsay en basketballegende Shaquille O'Neal al langs in de show. Ook heeft Evans eens een speciale aflevering opgenomen met stripfiguur Donald Duck. Fans kunnen ook sauzen van Hot Ones kopen om zelf hete kip te eten.

Mediaconcern BuzzFeed probeerde evenwel al langer om de onderneming te verkopen, om geld op te halen om schulden af te lossen. Het management van First We Feast blijft aan onder de nieuwe eigenaren. Ook Hot Ones-bedenker en -presentator Evans vertrekt niet. First We Feast hoop straks ook verder te kunnen uitbreiden naar andere terreinen, bijvoorbeeld nieuwe platforms en live-evenementen.

Meer uit Financieel

Oud-topman Stellantis: autogroep kan uit elkaar vallen

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Carlos Tavares, oud-topman van Stellantis, het moederbedrijf van automerken als Opel, Peugeot, Citroën, Alfa Romeo, Jeep en Fiat, vreest dat het autoconcern moet worden opgesplitst. De autogroep bestaat uit Franse, Italiaanse en Amerikaanse activiteiten. Tavares betwijfelt echter of deze constructie houdbaar is, gezien de druk van verschillende belanghebbenden in de thuismarkten.

56 minuten geleden
TotalEnergies deed misleidende klimaatclaims, oordeelt rechter

PARIJS (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Olie- en gasconcern TotalEnergies heeft consumenten misleid door het doen van bepaalde klimaatbeloften. Dat heeft de rechter in Frankrijk donderdag geoordeeld in een zaak die was aangespannen door milieuorganisaties.

2 uur geleden
Staatsmedia: China wil technologisch zelfstandiger worden

BEIJING (ANP/BLOOMBERG/RTR) - China heeft toegezegd de komende vijf jaar te streven naar meer technologische zelfstandigheid. Daarmee wil het land de economie beschermen tegen buitenlandse invloeden, komt naar voren uit een officiële mededeling waarover staatsomroep CCTV en staatspersbureau Xinhua berichtten.

3 uur geleden
Akkoord over Europese tegenhanger SpaceX-satellieten

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Vliegtuigbouwer Airbus en defensiebedrijven Thales en Leonardo hebben overeenstemming bereikt over de vorming van een gezamenlijke satellietenonderneming. Die moet op het gebied van onder meer defensie een Europees alternatief worden voor Elon Musks SpaceX.

3 uur geleden
Boskalis: schip verkocht toen banden met Rusland nog goed waren

PAPENDRECHT (ANP) - Een dochterbedrijf van Boskalis verkocht een schip dat via een Cypriotische onderneming in handen van Rusland kwam toen de banden tussen Rusland en het Westen nog goed waren. Hiermee reageert een woordvoerder van de baggeraar en maritiem dienstverlener op een onderzoek van onder meer Pointer en The Washington Post.

3 uur geleden
Unilever past 'vage en algemene' duurzaamheidsclaims aan

DEN HAAG (ANP) - Unilever stopt met "vage en algemene" duurzaamheidsclaims op verpakkingen, na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM). Het gaat onder meer om claims zoals 'duurzaam geteelde pinda's', 'duurzaam verbouwde groente' of 'duurzame verpakking'. Die zijn volgens de toezichthouder onduidelijk voor consumenten.

4 uur geleden
Autoverkoop blijft steken op 'historisch laag niveau'

BUNNIK (ANP) - De autoverkoop in Nederland blijft dit jaar naar verwachting steken op het "historisch lage niveau" van 367.000 stuks, voorzien de brancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging. Voor volgend jaar lopen de verkopen naar verwachting verder terug tot 361.000 exemplaren.

4 uur geleden