Investeerder doet nieuw bod op Hudson's Bay
TORONTO (ANP/BLOOMBERG) - Catalyst Capital Group heeft een rivaliserend overnamebod uitgebracht op de Canadese warenhuisketen Hudson's Bay (HBC). De investeerder heeft 2 miljard Canadese dollar, omgerekend bijna 1,4 miljard euro, over voor het retailconcern dat uit Nederland vertrekt.
Catalyst is al een van de grotere aandeelhouders van HBC, met een belang van 17,5 procent. Nu wil het 11 Canadese dollar in contanten per aandeel betalen voor het resterende belang. Een groep aandeelhouders onder leiding van HBC-voorzitter Richard Baker bracht recent een bod van 10,30 Canadese dollar per aandeel uit op HBC.
HBC maakte half september bekend dat het voor het einde van het jaar uit Nederland vertrekt.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met verliezen gesloten. Beleggers op Wall Street volgden de ontwikkelingen rond een mogelijke Amerikaanse aanval op Iran. De olieprijzen gingen verder omhoog door de onrust in het Midden-Oosten. Daarnaast kwamen er weer veel bedrijfsresultaten, waaronder van grote bedrijven als Walmart en Deere.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het consultancybedrijf Global Counsel, dat mede is opgericht door de voormalige Britse ambassadeur in de VS Peter Mandelson, staat op omvallen vanwege het schandaal rond zedendelinquent Jeffrey Epstein. Mogelijk kan vrijdag al faillissement worden aangevraagd, omdat klanten massaal vertrekken bij het adviesbedrijf.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dat motorrijden in Nederland steeds populairder wordt, bleek donderdag overduidelijk tijdens de opening van de MOTORbeurs in Utrecht. Binnen enkele uren stroomden de hallen van de Jaarbeurs Utrecht volledig vol met motorliefhebbers. "We hopen op meer dan 100.000 bezoekers", zei Frits van Bruggen, voorzitter van RAI Vereniging. Dat zou het hoogste bezoekersaantal in vijftien jaar zijn.
5 uur geledenSEATTLE (ANP/BLOOMBERG) - Amazon heeft supermarktketen Walmart ingehaald als het grootste bedrijf ter wereld als het gaat om omzet. Het Amerikaanse techconcern is sinds de oprichting in 1994 uitgegroeid tot de grootste onlineretailer wereldwijd en is dominant op het gebied van cloudcomputing, waarin Walmart niet concurreert.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Beleggers op de aandelenbeurs in Amsterdam hadden donderdag een drukke dag met veel bedrijfsresultaten, onder meer van Air France-KLM, Aegon en Besi. Daarbij vielen de resultaten van Air France-KLM duidelijk in de smaak, want de Frans-Nederlandse luchtvaartcombinatie was een uitblinker in de MidKap met een koerssprong van bijna 12 procent.
5 uur geledenPARIJS (ANP/DPA) - Frankrijk heeft vorig jaar een recordaantal buitenlandse toeristen verwelkomd. Volgens het Franse ministerie van Economische Zaken ging het om 102 miljoen internationale bezoekers. Dat waren er 100 miljoen in 2024.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP/BLOOMBERG) - De wereldberoemde Portugese voetballer Cristiano Ronaldo investeert miljoenen in een digitaal platform van de maker van dieetproducten Herbalife. De voormalige beste voetballer van de wereld krijgt daarmee een belang van 10 procent in Pro2col, dat via gebruiksgegevens een "welzijnsplan op maat" maakt.
7 uur geleden