Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invallers helpen Dortmund in slotfase voorbij Freiburg

Invallers helpen Dortmund in slotfase voorbij Freiburg

FREIBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het eerste puntenverlies in het nieuwe seizoen in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. Het elftal van de Kroatische trainer Edin Terzic draaide in de uitwedstrijd tegen SC Freiburg in de slotfase een achterstand om: 1-3.

De wissels maakten het verschil bij Dortmund, waar Donyell Malen een basisplaats had. De oud-PSV'er ging in de 70e minuut naar de kant. Freiburg leidde op dat moment nog, dankzij een doelpunt voor rust van de Oostenrijker Michael Gregoritsch, die scoorde met zijn hoofd.

De thuisploeg liet na rust na om verder uit te lopen. Dortmund sloeg in het laatste kwartier toe. De Engelse invaller Jamie Bynoe-Gittens maakte in de 77e minuut gelijk, na een blunder van Mark Flekken. De Oranjedoelman liet de bal door zijn vingers glippen en kon de gelijkmaker daarna niet meer voorkomen. Youssoufa Moukoko, de vervanger van Malen, zette Dortmund in de 85e minuut op voorsprong. Marius Wolf, eveneens een invaller, scoorde daarna ook nog (1-3).

Dortmund, dat vorige week Bayer Leverkusen met 1-0 versloeg, leidt na twee speelronden met 6 punten. Freiburg blijft op 3 punten staan.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

2 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

12 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

12 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

12 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

12 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

18 uur geleden