Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invallers Chilwell en Havertz helpen Chelsea langs West Ham

Invallers Chilwell en Havertz helpen Chelsea langs West Ham

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League de Londense stadsderby tegen West Ham United ternauwernood gewonnen. Het elftal van de Duitse trainer Thomas Tuchel kwam in de slotfase terug van een achterstand (2-1) en had daarna geluk dat de scheidsrechter de gelijkmaker van Maxwel Cornet afkeurde.

Michail Antonio zette West Ham in de 63e minuut op voorsprong en leek daarmee de problemen voor Chelsea, dat niet al te best aan het seizoen is begonnen, nog groter te maken. De invallers Ben Chilwell en Kai Havertz hielpen Chelsea echter aan de winst. Chilwell zorgde een kwartier voor tijd voor de gelijkmaker door de bal, na die eerst met het hoofd te hebben aangenomen, langs keeper Lukasz Fabianski in het doel te werken (1-1). Chilwell stelde in de 88e minuut Havertz in staat de 2-1 te maken.

Vrijwel direct na de treffer van Havertz schoot Cornet de gelijkmaker binnen. Scheidsrechter Andy Madley werd naar de kant geroepen om te kijken naar een botsing kort daarvoor tussen middenvelder Jarrod Bowen van West Ham en doelman Édouard Mendy van Chelsea. Tot woede van West Ham oordeelde Madley dat Bowen een overtreding had gemaakt.

Vijfde

Chelsea, waar Hakim Ziyech op de bank bleef, passeert dankzij de moeizame zege Liverpool op de ranglijst en is voorlopig vijfde met 10 punten. Liverpool heeft 9 punten.

Tottenham Hotspur klom naar de tweede plek dankzij winst op Fulham: 2-1. Pierre-Emile Højbjerg en Harry Kane scoorden voor het elftal van trainer Antonio Conte, dat na zes duels op 14 punten staat. Kenny Tete deed het gehele duel mee bij Fulham.

Leeds United

Leeds United verloor met 5-2 bij Brentford. De Colombiaan Luis Sinisterra was één keer trefzeker voor Leeds. De Nederlander Crysencio Summerville verving Sinisterra na een uur. Verdediger Pascal Struijk, die voor het eerst is opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal, speelde het gehele duel mee bij Leeds.

Newcastle United, met verdediger Sven Botman in de basis, speelde gelijk tegen Crystal Palace: 0-0. Bournemouth stond bij rust met 2-0 achter bij Nottingham Forest, maar won alsnog: 2-3. Oud-Feyenoorder Marcos Senesi bleef op de bank bij Bournemouth.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

1 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

1 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

2 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

2 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

3 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

3 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

4 uur geleden