Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invallers Chilwell en Havertz helpen Chelsea langs West Ham

Invallers Chilwell en Havertz helpen Chelsea langs West Ham

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League de Londense stadsderby tegen West Ham United ternauwernood gewonnen. Het elftal van de Duitse trainer Thomas Tuchel kwam in de slotfase terug van een achterstand (2-1) en had daarna geluk dat de scheidsrechter de gelijkmaker van Maxwel Cornet afkeurde.

Michail Antonio zette West Ham in de 63e minuut op voorsprong en leek daarmee de problemen voor Chelsea, dat niet al te best aan het seizoen is begonnen, nog groter te maken. De invallers Ben Chilwell en Kai Havertz hielpen Chelsea echter aan de winst. Chilwell zorgde een kwartier voor tijd voor de gelijkmaker door de bal, na die eerst met het hoofd te hebben aangenomen, langs keeper Lukasz Fabianski in het doel te werken (1-1). Chilwell stelde in de 88e minuut Havertz in staat de 2-1 te maken.

Vrijwel direct na de treffer van Havertz schoot Cornet de gelijkmaker binnen. Scheidsrechter Andy Madley werd naar de kant geroepen om te kijken naar een botsing kort daarvoor tussen middenvelder Jarrod Bowen van West Ham en doelman Édouard Mendy van Chelsea. Tot woede van West Ham oordeelde Madley dat Bowen een overtreding had gemaakt.

Vijfde

Chelsea, waar Hakim Ziyech op de bank bleef, passeert dankzij de moeizame zege Liverpool op de ranglijst en is voorlopig vijfde met 10 punten. Liverpool heeft 9 punten.

Tottenham Hotspur klom naar de tweede plek dankzij winst op Fulham: 2-1. Pierre-Emile Højbjerg en Harry Kane scoorden voor het elftal van trainer Antonio Conte, dat na zes duels op 14 punten staat. Kenny Tete deed het gehele duel mee bij Fulham.

Leeds United

Leeds United verloor met 5-2 bij Brentford. De Colombiaan Luis Sinisterra was één keer trefzeker voor Leeds. De Nederlander Crysencio Summerville verving Sinisterra na een uur. Verdediger Pascal Struijk, die voor het eerst is opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal, speelde het gehele duel mee bij Leeds.

Newcastle United, met verdediger Sven Botman in de basis, speelde gelijk tegen Crystal Palace: 0-0. Bournemouth stond bij rust met 2-0 achter bij Nottingham Forest, maar won alsnog: 2-3. Oud-Feyenoorder Marcos Senesi bleef op de bank bij Bournemouth.

Meer uit Voetbal

Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

1 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

1 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

2 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

2 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

2 uur geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

2 uur geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

2 uur geleden