Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Vlap bezorgt Anderlecht zege in blessuretijd

Invaller Vlap bezorgt Anderlecht zege in blessuretijd

BRUGGE (ANP) - Anderlecht heeft dankzij een doelpunt in blessuretijd van invaller Michel Vlap de uitwedstrijd tegen Cercle Brugge gewonnen. In Brugge werd het 1-2. Een paar minuten voor tijd keek Anderlecht nog tegen een achterstand aan bij de ploeg die onderaan staat in de Belgische competitie.

Vlap, in de 70e minuut ingevallen voor Peter Zulj, kopte bij de tweede paal raak na een voorzet vanaf de rechterflank. De laatste van de vier minuten extra tijd was toen al ingegaan.

Francis Amuzu had pas in de 87e minuut gelijk gemaakt namens Anderlecht, dat dit seizoen al zeven keer heeft verloren. Amuzu, ook een invaller, deed dat op aangeven van voormalig FC Twente-speler Nacer Chadli. Cercle was na ruim een half uur op voorsprong gekomen via de Fransman Kevin Hoggas.

In het Jan Breydelstadion werd voorafgaand aan het duel een minuut stilte in acht genomen naar aanleiding van het overlijden van Rob Rensenbrink, die in de jaren zeventig bij Anderlecht speelde. De spelers van die club droegen ook rouwbanden.

Meer uit Voetbal

Rots bezorgt FC Twente in slotfase punt bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.

2 uur geleden
Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

6 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

16 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

16 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

19 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

19 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

19 uur geleden