Invaller Ueda helpt Feyenoord in slotfase aan zege op Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen gewonnen (2-3). Invaller Ayase Ueda maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt. Hij profiteerde van een volkomen mislukte terugspeelbal van Syb van Ottele.
Mats Köhlert hielp Heerenveen tot twee keer toe aan een voorsprong. Mats Wieffer en de ingevallen Igor Paixão maakten gelijk voor de bezoekers uit Rotterdam. Feyenoord, de nummer 2 van de Eredivisie, verkleinde de achterstand op PSV tot 7 punten.
De koploper uit Eindhoven speelt vanaf 20.00 uur een thuisduel met FC Twente, de nummer 3 van de ranglijst die nu 9 punten minder heeft dan Feyenoord.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
49 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
19 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
19 uur geleden