Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Touré helpt Vitesse in extra tijd langs PEC Zwolle

Invaller Touré helpt Vitesse in extra tijd langs PEC Zwolle

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft op de valreep gewonnen van PEC Zwolle. De Arnhemse subtopper leek op eigen veld opnieuw punten te verspelen. In de extra tijd kopte invaller Idrissa Touré de thuisclub alsnog naar de overwinning: 2-1.

Vitesse kon na twee remises op rij en een verloren bekerfinale tegen Ajax een zege goed gebruiken. De nummer 4 blijft daardoor rivaal Feyenoord op enige afstand houden. Het verschil is nu 5 punten. Feyenoord speelt zondag bij ADO Den Haag. De vierde plek is goed voor een ticket voor de derde voorronde van de nieuwe Conference League. De nummers 5 tot en met 8 moeten in de play-offs gaan strijden om het laatste Europese ticket.

Armando Broja opende in de 27e minuut de score. De 19-jarige Albaniër rondde beheerst af na een fraaie pass van Thomas Bruns. De 16-jarige debutant Rav van den Berg liet zich simpel verschalken door Broja.

Doelpunt afgekeurd

De thuisclub haalde voor de rust te weinig rendement uit een flink overwicht. Vlak voor de rust schoot Broja hard op de paal. Na de pauze kwam hij snel weer tot scoren. De VAR keurde het doelpunt echter af wegens hands.

Kort daarna kwam PEC Zwolle verrassend op gelijke hoogte. Jesper Drost knalde raak: 1-1. Daar leek het bij te blijven. Touré, die pas in de 86e minuut inviel, besliste anders: 2-1. Het was zijn eerste Eredivisietreffer.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

12 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

14 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

16 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

16 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

16 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

19 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

19 uur geleden