
Invaller Tchouaméni kopt Real Madrid in slotfase langs Las Palmas
LAS PALMAS (ANP) - Real Madrid heeft puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie ternauwernood voorkomen. De koploper won de uitwedstrijd tegen Las Palmas met 2-1. De Franse invaller Aurélien Tchouaméni kopte in de 84e minuut, uit een hoekschop van Toni Kroos het winnende doelpunt binnen.
Middenmoter Las Palmas opende in de beginfase van de tweede helft de score. Javi Muñoz schoot via het been van Real-aanvoerder Nacho raak. Het antwoord van Real liet niet heel lang op zich wachten. Na een fraaie assist van Eduardo Camavinga maakte Vinícius Júnior in de 65e minuut gelijk. Voor de Braziliaan betekende het zijn 41e doelpunt in La Liga in 163 wedstrijden.
Bij Las Palmas bleef oud-Ajacied Daley Sinkgraven op de bank zitten.
Real Madrid gaat dankzij de winst nu alleen aan de leiding met 54 punten. Girona heeft 52 punten uit evenveel wedstrijden. De nummer 2 gaat zondag op bezoek bij Celta de Vigo en kan bij winst de eerste plek overnemen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
16 uur geleden